Wątek dotyczący artykułu

Gapiński pyta Nawrockiego: Gdzie jest kasa za moje auto? Żużlowiec idzie do sądu

Ireneusz Nawrocki wykiwał nie tylko szwedzkiego kibica, który na SDC w Motalli wygrał auto bez papierów (bez, bo Nawrocki nie zapłacił za nie), ale i Tomasza Gapińskiego. Już prawie 4 miesiące czeka on na nagrodę, więc zapowiada pozew.

przeczytaj cały artykuł

głos z Rzeszowa 61

kolejne bicie piany . Ja natomiast zapytam . Co byście zrobili gdybyście wygrali [ vide kibic szwedzki ] samochód ale okazałoby sie , ze nie został on całkowicie opłacony .Fundator zapłacił 82% wartości . Czy jeżeli byłaby taka możliwość dopłacilibyście te 18% i mielibyście samochodzik , który od ręki można byłoby sprzedać za 20000 czy bilibyście piane i nic nie robili . Jako pomysłodawca chętnie dopłacę te 5000 i odkupie od Szweda samochodzik za 15000 . ZOSTANIE mu ca 2500 Euro a to nie tak mało . W razie czego proszę o kontakt z tym szczęśliwcem co mu wpadnie te 2500 eurasów .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

wy się tam tacy dziwni rodzicie !? To jakaś pozostałość po Czarnobylu ?! Czy to jakaś inna przypadłość !?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

Nie zaklinam rzeczywistości i nigdzie nie napisałem , ze Nawrocki jest cacy . Jest jak jest i w takiej sytuacji każdy ratuje co może a nie wszystko albo nic . Nie wiem jak było z Gapińskim ale jak mógł brać furę to powinien brać [ o ile była taka możliwość ] a nie szukać kwadratowych jaj bo o Nawrockim już wtedy źle mówiono . O ile szukał to znalazł . Poza tym Gapiński idzie na wojnę z Nawrockim a co z PIŁA ? Na wojnie jak na wojnie straty są po obu stronach .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hmm

bez sensu ?! chłopie !! od 2 sierpnia co jakiś czas jakieś oświadczenia Nawrockiego , ciągłe krętactwa a tacy jak ty , obwiniacie wszystko i wszystkich dookoła . Żal jest normalnych kibiców z Rzeszowa i klubu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

a Ty swoje . Piszesz o tym , ze wielu juz 2 sierpnia wiedziało o kretactwach Nawrockiego . Zatem pytam co w głowie miał Gapiński , że pomimo tego pojechał w tych zawodach ? Pytanie banalnie proste .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

HA HA HA gratuluję intelektu . Przychodzili i oglądali na torze DOBRE WYŚCIGI i m.im byłego MŚ I byłego MP w walce na torze . Czy to źle , czy znowu coś chlapniesz o Czarnobylu etc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

"GENIUSZU" analogicznie do twojego pytania o Gapińskiego -
skoro wiedzieliście jakie będą konsekwencje , to po co teraz płacze ,że nie dostaliście licencji i żale ,że ktoś się na was uwziął ?!

| Odpowiedz
blokuj
głos z Rzeszowa 61

MISTRZU pisz w końcu do mnie a nie " wiedzieliście , dostaliście , obwiniacie , ośmieszacie " itd. Czyli wiedziałeś , dostałeś obwiniałeś , ośmieszałeś . Mi nie wypada abym wypowiadał się w imieniu innych a Ty ciągle to sugerujesz .

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

Pracodawca dał ci 80 % wynagrodzenia , lepiej sądzić się z nim o pozostałe 20 % czy dołożyć ze swoich ?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

komu dołożyć to po pierwsze a po drugie . Byłbym szczęśliwy gdyby ci co sa mi winni gruby szmal oddali choćby 70% , ba 60% tez byłoby ok. Mam wyroki sadowe i mogę sobie nimi podetrzeć 4 litery . Zasada wszystko albo nic jest fatalna .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

hmmm no tak dołozyc ... komu . Nie bierzesz tych 80% i pracodawca bańczy a ty dostajesz h..a w d..ę . , bo pierwsi w kolejce są : US , ZUS ,Banki . Tak na marginesie to fatalny przykład .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.