Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: na VIVE nie ma rady. Skończyło się na strachu

30 minut bardzo ciekawego, emocjonującego meczu i... to by było na tyle. NMC Górnik Zabrze nie utrzymał świetnego poziomu gry z pierwszej połowy i wyraźnie przegrał ze zdziesiątkowanym PGE VIVE Kielce 24:32.

przeczytaj cały artykuł

kuba859

Oj wielki ten Kulesz jest. On ma przecież dopiero 22 lata a gra z taką pewnością z takim spokojem. 9 bramek, a te asysty do koła. No i w obronie też nieźle sobie radzi, parę bloków zaliczył. Vive w tym meczu było znacznie słabsze niż ostatnio i wielką różnice widać na kole. Bis to jeszcze nie poziom Julena czy Karaleka i widać było, że zawodnicy z przyzwyczajenia szukali koła, ale to nie działało jak należy. Kulesz MVP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.