Wątek dotyczący artykułu

EBL: Stelmet Enea BC Zielona Góra chciał przełożyć mecz. Polpharma Starogard Gdański powiedziała "nie"

Stelmet Enea BC Zielona Góra dążył do tego, by mecz z Polpharmą Starogard Gdański zagrać nie w piątek, a w sobotę. Goście powiedzieli "nie".

przeczytaj cały artykuł

wąż

ale jak dach przeciekał w Madison Sqare Graden w Starogardzie to zgodzilismy sie grać później !!!!!!!!!!! tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasa nie gra

To nie Stelmet się zgodził. Zapis w regulaminie. W ciągu godziny zespół gospodarzy ma czas na usunięcie usterki. Usunęli i po sprawie. Nie mylić opóźnienia z przełożeniem. Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasa nie gra

Nie policzyłeś rozgrzewki 15 minut. Poza tym po co drążyć temat mecz się odbył i tyle. Ostateczne decyzje podejmuje komisarz. Normalne że poczekalni i zagrali mecz po co wtedy ta cała wyprawa i przyjeżdżanie dzień wcześniej, każda drużyna by zaczekała nie róbmy z Stelmetu świętych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
ws21

Tak, jak przedszkolak. Jak temat niewygodny to "po co drążyć temat". Komisarz podejmuje decyzję ale gdyby o 20:00 Stelmet zażądał walkowera, komisarz nie miał by nic do gadania. Bawi mnie niezmiernie teoria "rozgrzewki". Rozgrzewkę przeprowadza się przed meczem a nie w trakcie. O 19:00 miał zacząć się mecz a nie rozgrzewka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasa nie gra

Ale zrozum jak stali przez godzinę zawodowcy z zielonej to przysługiwała rozgrzewka. No jeszcze walkowera mieli by wziąść chwały by to im nie przyniosło. Doszukujesz sie aptekarstwa jak większość polskich sędziów. Brak medalu widocznie zmusza do zajmowania się rzeczami o których już nikt nie pamięta.

| Odpowiedz
blokuj
ws21

Ja wyłącznie oceniam etyczne i nieetyczne zachowanie w sporcie. Zachowanie Stelmetu w Starogardzie mi się podoba, Starogardu w Zielonej Górze nie. Jeśli działacz klubu publicznie głosi chęć wykorzystanie zmęczenia przeciwnika to mi się zbiera na wymioty. Niestety w grą fair play to wspólnego nie ma nic. Takie czasy. Ja nadal szukam w sporcie idei.

| Odpowiedz
blokuj
Michaelus

Przyglądając się regulaminowi to w sumie niby jest mowa o godzinie, o walkowerze, ale też o tym że celem jest rozegranie meczu, że walkowera przyznaje się w przypadku celowego działania, i w zasadzie można by taką sytuację dowolnie interpretować... Równie dobrze mogła PLK taki mecz odwołać i zarządzić rozegranie w innym terminie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.