Wątek dotyczący artykułu

"Dalsza praca z kadrą była warunkiem". Piotr Przybecki porozumiał się z ZPRP

- Rozmawiałem o wszystkim z prezesem ZPRP Andrzejem Kraśnickim. Nie chciałem zostawiać reprezentacji - wyjaśnia Piotr Przybecki. Selekcjoner kadry szczypiornistów od lipca będzie pracował jednocześnie w niemieckim drugoligowcu z Lubeki.

przeczytaj cały artykuł


fredek8

Pan.artur
Proszę Cię nie zabieraj głosu jeśli się nie znasz. Liga niemiecka jest dużo bardziej popularna niż liga polska. Dla przykładu w Niemczech jest około 8 lig (3 profesjonalne) gdzie w Polsce jest ich tylko 4 (tylko 1 „zawodowa”), także bez porównania. Poziom 2 Bundesligi jest na tyle wyrównany, że pierwsze miejsce może przegrać z ostatnim. Moim zdaniem zaplecze Bundesligi to poziom naszej polskiej superligi z wyłączeniem Vive i Płocka, a nawet śmiem napisać, że nawet troszkę wyższy ponieważ na tym poziomie rozgrywek grają już reprezentanci krajów (co prawda tych słabszych typu Holandia, Estonia itd). Także troszkę zastopuj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pan.artur

Jeśli nie zostanie zwolniony po odpadnięciu w el.ME, to będzie miał doskonały przegląd naszej ligi, chyba że z drugiej Bundesligi będzie wybierał Holendrów czy Estończyków, do grania w naszej reprezentacji, hahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.