Wątek dotyczący artykułu

MŚJ: Kamila Żuk wicemistrzynią świata, upadek odebrał Polce złoto

Sobota na mistrzostwach świata juniorów w Osrblie była szczęśliwa dla reprezentacji Polski. Srebrny medal w biegu sprinterskim zdobyła Kamila Żuk. Szansę na złoto odebrał jej upadek na rundzie biegowej.

przeczytaj cały artykuł


kloss27

A jeśli chodzi o Pitoń, to dla niej kwalifikacje do biegu pościgowego to chyba jakaś kara, bo ani razu nie wystartowała. Totalny absurd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Królowa Śniegu

Ale to też jest wina mediów. Bo jak 30 letni kajakarz zaczął opowiadać z przejęciem, że jest taki biedny, bo musi pracować w Anglii, żeby szykować się do IO to związek, ministerstwo i wszyscy na około byli linczowani. A jaka była sytuacja? Ano taka, że pan kajakarz od kilku sezonów ani na IO ani na MŚ nie wszedł do ósemki na dystansie olimpijskim, a lata lecą. Zdobyty przed laty jeden medal ME w konkurencji nieolimpijskiej nie robi z niego wielkiej gwiazdy. Ale media to kochają. I tak jest po części z Karoliną, która ma już swoje lata i dużo lepiej byłoby, gdyby za nią na PŚ jeździła czy to Magda (wiem, że jest starsza, ale jeśli pracuje, trenuje i nadal jest w najlepszej czwórce w kraju to nikogo nie powinno obchodzić ile ma lat). Jeszcze bym zrozumiała, gdyby za nią czasem jeździła Gembicka czy Jakieła, które są młode i jeszcze wiele przed nimi. Dla młodych jest program Team 100 i super, ale 31 latka bez osiągnięć w kadrze A? To jest akurat żenada. Powinni postąpić jak AW i JK w kadrze biegowej podziękować wszystkim takim zawodniczkom.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.