Wątek dotyczący artykułu

Kolejny transfer Anwilu! Olek Czyż wraca do Polski

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia: Olek Czyż wraca do Energa Basket Ligi. Polski skrzydłowy podpisał umowę z Anwilem. To drugi transfer włocławskiego klubu w tym tygodniu. Wcześniej kontrakt parafował Ivan Almeida.

przeczytaj cały artykuł

ryba1985

Cieszy mnie to, iż inni się martwią o mój ukochany klub... Jestem spokojny odkąd zobaczyłen co Ivan robi po 3 miesiącach przerwy i z nadwagą :)
Za miesiąc razem z innymi pokaże na co stać "złotych chłopaków"...
martwi mnie dużo bardziej :
-kontuzja Szubarki i przerwa Upshowa
-kontuzja Wiśni, dużo zawodników na pozycjach 4-5 w Toruniu i bardzo przereklamowany Kulig,
-problemy finansowe Stelmetu (baty, wyroki sądu itp. )
Przy tych problemach rozbrat z koszykówką Czyża, który jest na 10-15 min do rotacji to mały pikuś...
Jeszcze mamy coś w w rezerwie jeśli chodzi o transfery więc spokojnie :) niedługo zamykamy skład;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet666

Klub ma mocny skład ale czy budżet jak na takie małe miasto w Polsce! Turów też szalał a jak wyszło każdy wie, także życzę powodzenia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryba1985

Kto jak kto, ale kibic Stelmetu nie powinien takich podtekstów pisać w dobie kryzysu swojego Klubu...
Skąd ty możesz wiedzieć ile Czyż będzie zarabiał i w jakiej jest formie skoro sam piłkę do kosza widzisz tylko w komputerze?
Tak jak pisałem Olek na 10 min może być, bo takie będzie miał zadanie w zespole.
Ci którzy Kostka uważają za PF-a gratuluję poczucia humoru... Właśnie dlatego, że jest za słaby ma pozycję 4 i za wolny na SF-a musiał odejść. Do tego jego obrona również nie powala, ale to już nie nasz problem.
Anwil się wzmocnił teraz czekamy na was jakim niewypałem zaskoczycie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
tanaka

No tak, bo Zielona Góra w porównaniu do Włocławka to wielka metropolia. Zgorzelec to akurat jest mniejszy niż jedna dzielnica Włocławka, także co Ty porównujesz ? Gdyby nie wciągnięcie gminy w tereny miasta to nasze miasta byłyby porównywalne obszarem, także przestań bredzić.

| Odpowiedz
blokuj
Stelmet666

Hahaha nie ośmieszaj się zbiórkę zrobiliście na Almeide a co szykujecie na kolejny sezon będziecię podnosić podatki na rzecz koszykówki, bo innego sportu nie macie na wyższym poziomie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ryba1985

A wy co macie za sporty??? Niedługo Stelmet spadnie do 1 ligi, ten wasz falubaz też pikuje więc za rok się okaże, że zostaną wam tylko Muszkieterowie hahaha

| Odpowiedz
blokuj
Stelmet666

Kto spadnie do 1 ligi buahaha co ty bierzesz. Oprócz żużla i kosza mamy świetnych pływaków, kicbokserów, tancerzy towarzyskich drużynę rugby boks na wysokim poziomie wymieniać dalej.... Ty co możesz wymienić? Bierki, szachy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Defibrylator

Ale przyglądałeś się rozwojowi sportu w naszym mieście? Ja co chwila widzę jakieś osiągnięcia, medale jak nie kajakarze to lekkoatletyka albo pływacy po co nam drugi czołowy sport drużynowy jak mamy to co uwielbiamy czyli koszykówkę? Po za tym wszystkich boli, że mamy tylko jeden czołowy sport oprócz nas Włocławian, którym to absolutnie nie przeszkadza :DDD

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.