Wątek dotyczący artykułu

PŚ w Oberstdorfie: "Wyczekiwane zwycięstwo Stocha", "Skakał w swojej klasie"

"Skakał w swojej klasie", "Wielki mistrz" - niemieckie media nie ukrywają zachwytu występem Kamila Stocha, który w niedzielę w Oberstdorfie odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Pucharu Świata. Znakomicie spisali się też pozostali Biało-Czerwoni.

przeczytaj cały artykuł

ByczaKrólowa16X

Odegranie Hymnu RP, pokazuje, dzisiejszą pozycję RP w świecie :D Więcej rządów prawicy, a zagrają jak Egipcjanie Putinowi. :P Ból doopy pseudopatriotów, narodofcoof - bezcenny :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

A gdzie ja napisałem, że nie możesz mieć swoich poglądów? Dałem tylko radę żebyś odstawił denaturat, bo ewidentnie szkodzi Ci na głowę. A tak wracając do Twojego komentarza to mam pytanie... Kiedy prawica rządziła w Polsce po 89?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
grolo

Śmieszne są te powszechne oburzenia z powodu hymnu, który zagrany został wolniej. Gospodarze się starają, grają z nut, gdzie określenia tempa są nieprecyzyjne a przecież nie muszą wiedzieć, jakie jest tempo polskiego mazurka. Tym bardziej, że takiego polskiego tańca ludowego jak mazurek nigdy nie było (to raczej impresja Chopina) był natomiast mazur. A mazur to taniec godny, posuwisty a tempo jego dostojne ...
Ech, ci biedni nadwrażliwcy, zawsze wiecznie skrzywdzeni. Wiecznie szukający , gdzie nam kto uchybił... z pewnością specjalnie i na złość!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.