Wątek dotyczący artykułu

Kibice Widzewa Łódź znów zachwycili. Klub sprzedał wszystkie karnety

Kibice II-ligowego Widzewa Łódź znów zachwycili Polskę. Klub sprzedał wszystkie karnety na mecze rundy wiosennej, a ostatni etap, w którym do nabycia było niemal 500 abonamentów, trwał zaledwie 10 minut.

przeczytaj cały artykuł


Daryl Dixon

Karnet na całą rundę za 145PLN więc co się dziwić? Za te pieniądze myślę, że kilka innych klubów powtórzyłoby, a nawet poprawiło ten wynik.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Na 6 meczów i trzeci poziom rozgrywkowy. Bo runda-rundzie nie równa. Jakoś nie widać innych naśladowców. Trochę Wisła próbuje pospolitym ruszeniem,a gdzie reszta ? Ile na Cracovii karnet kosztuje ? Dużo tańszy jak na WIDZEWIE i gdzie ten ich rekord się pytam ? Gdzie jest Śląsk,Lechia,Lech,Pogoń ? Same potęgi psia mać bez kibiców. Za nim napiszesz bzdury koleś to trochę pomyśl.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dree

Wypadałoby najpierw zaznajomić się z tematem, zanim się wypowie, tak prowizorycznie, żeby się nie ośmieszać. Przy karnetach nie tylko cena ma znaczenie, ale i ilość meczów jakie obejmują. Rozumiem, że jakby był karnet za 100zł, to byś wyśmiał cenę, że tak tanio, ale że obejmowałby np tylko 2 mecze, to już to nie jest ważne. Zdecydowana większość karnetów sprzedanych przez klub to karnety na cały sezon, a one kosztowały podobnie do karnetów w ex. Niemal, że cała reszta sprzedanych karnetów to karnety na rundę przedłużane przez osoby posiadające karnet na rundę jesienną, na którą ze względu na ilość meczów, karnety były sporo droższe. Czyli oni sumarycznie zapłacili jeszcze więcej za cały sezon, niżby kupili od razu jeden karnet. Do wolnej sprzedaży trafiło jedynie kilkaset sztuk. Jakbyś przeliczył cenę wejścia na pojedynczy mecz z karnetem, to nagle by się okazało, że wcale tak tanio nie jest jak porównamy do ex. Problem jest taki, że w 2 lidze było kilka kolejek rozegranych jesienią i teraz na stadionie Widzewa będzie tylko 6 meczów. Cena ponad 24zł z karnetem za mecz nie jest już tak atrakcyjna, niektórzy taniej sprzedają bilety

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.