Wątek dotyczący artykułu

Quinton Hosley znów zagra w Stelmecie! "Władca pierścieni" wraca do Polski

Hit transferowy w wykonaniu Stelmetu Enei BC stał się faktem. W zespole z Zielonej Góry ponownie zagra Quinton Hosley, trzykrotny mistrz Polski.

przeczytaj cały artykuł


Tańczący z łopatą

Nie bardzo rozumiem podejście p. Jasińskiego do budowy składu. Czemu on się czepił tej pozycji 4? Przecież Sakic/Mokros to fajny układ a ściąganie najpierw Griffina teraz QH sprawi, że Jarek już w ogóle nie zagra. Lider Savovic odchodzi, zafajna zadziora Matczak odchodzi, walczak z dobrym rzutem Mokros w ogóle nie gra a my ściągamy na pozycję na której nie ma problemów drogiego grajka z kontuzją dłoni i brakiem gry od kilku miesięcy. W kuluarach mówiło się też o Khelatim. Cóż, z dużą dozą niepewności przyjmuję do wiadomości ten transfer.
Nie mniej fajnie będzie znów zobaczyć Hosleya w CRSie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kacz

Sakic / Mokros to fajny układ ? jestem w ciężkim szoku :O Sakic to gość , który nie istnieje w obronie , więcej zamieszania robiłby plastikowy pachołek postawiony na parkiecie . Ostatnio w ataku też nie bryluje , ten gość to chyba największa transferowa klapa w tym sezonie , pewnie w pakiecie przyszedł w trenerem .... Mokros bez ogrania , bez formy też za wiele nie zdziałał . Poza tym Q raczej gra na 3 , na 4 sporo traci ze swoich walorów . Pewnie będzie przesuwany od 2 do 4 w miarę konieczności .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

Zgadzam się. Obronę ma słabą ale za to w ataku jest co mecz jednym z lepiej punktujących. Formę strzelecką ma niezłą, trójki wpadają, ma fajny przegląd pola. Dużo widzi, fajnie podaje i do kontry leci pierwszy. Gracze kompletni niestety nie grają w Stelmetach czy innych polskich klubach tylko w Fenerbace czy w Realu. Gdyby grali po 5 minut w kwarcie na pół z Mokrosem to i Sakic by agresywniej bronił i Jarek otworzył. A tak Sakic gra po 8-9 minut więc leje na obronę a Jarek wychodzi jak już jest po meczu i też mu się nie chce. To kibic to widzi a trener nie? Hm.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.