Wątek dotyczący artykułu

Nawrocki mówi, że ma kasę na zawodników. Nawet na Hancocka

Ireneusz Nawrocki nadal walczy o licencję dla Stali Rzeszów. I zapewnia, że będzie miał pieniądze na opłacenie zawodników, w tym także Grega Hancocka, który do najtańszych żużlowców przecież nie należy.

przeczytaj cały artykuł

stal6

Nawrocki walcz do końca, i miej gdzieś komentarze tych nastoletnich znawców żużla a zwłaszcza biznesu. Po co ci wiarygodność niewiarygodnych dziennikarzy SF i "przyjaciół Rzeszowa" którym upadek klubu sprawi radość.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|27)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stal6

Pytaj o to Hancocka, Barana, Morisa, Potonca i innych którzy u niego jeździli rok temu i chcą jechać w tym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stal6

A to nie była odpowiedź? Wiarygodność klubu oceniają zawodnicy którzy mają umowy i wiedzą czy klub się z niej wywiązuje czy nie. Jeżeli podpisują na kolejny sezon to zakładam, że im pasowało, jeżeli nie to znaczy że coś jest nie tak. Jeżeli dziennikarz pisze że klub ma dług 1.8mln z czego 1.5mln to kredyt, a inny klub ma nie mniejszy kredyt i tam jest kredyt nie dług to wiem że to ktoś celowo mija się z prawdą. Jeżeli kilku dziennikarzy przez pół roku wali w jeden klub dzień w w dzień a sytuacja w paru innych nie jest lepsza, ale o tym ani słowa, to wiarygodność tych ludzi jest żadna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
hmm

zgłosiłeś niewygodne fakty !? haha

Jeszcze raz

02.08.2018

"Witam Kibiców Stali Rzeszów,

Jako że ostatnio jest olbrzymia nagonka na Nasz Klub, a w szczególności na moją osobę to pragnę kilka spraw wyjaśnić.

Po pierwsze - większość z tych pseudo nowin to wierutne bzdury - Klub w stosunku do zawodników nie ma żadnych, regulaminowych zaległości, powiem więcej - 2 dni przed tą nagonką byliśmy w pierwszej trójce, jeżeli chodzi o wypłaty dla zawodników. Niektórzy mieli nawet nadpłaty. Mówimy tu o wypłatach z ramienia umowy z Klubem i umowy ze sponsorem. "

Wdowa po Jędrzejaku spłacona !? ostatni terminem byłą połowa stycznia !!

Tu masz wiarygodność

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
stal6

Ja nie mam wiedzy ani żadnych dokumentów potwierdzających stan wypłat dla zawodników na dzień 2.08.2018.wiec nie mogę zweryfikować słów Nawrockiego, jak masz ty to opublikuj. Nie znając faktów nie mogę twierdzić czy wtedy kłamał czy mówił prawdę. Co do wdowy przypuszczam, że gdyby nie dc była by już splacona a on uniknął by wszystkich tych problemów. Tak przypuszczam, natomiast wiem że jedyną szansą na spłatę jej i innych jest licencja bo jej brak to bankructwo spółki, a bankrucji raczej niczego nie spłacaja. Więc nie wiem jak można chcieć spłaty wdowy i likwidacji klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
hmm

"Ja nie mam wiedzy ani żadnych dokumentów potwierdzających stan wypłat dla zawodników na dzień 2.08.2018.wiec nie mogę zweryfikować słów Nawrockiego, jak masz ty to opublikuj. Nie znając faktów nie mogę twierdzić czy wtedy kłamał czy mówił prawdę"
Dwa zdania i sam siebie pozamiatałeś.
SKORO twój guru 2 sierpnia twierdzi ,że spłacił wszystko i wszystkich to JAKIM CUDEM zalega pieniądze śp Jędrzejakowi ????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
hmm

"Tak przypuszczam, natomiast wiem że jedyną szansą na spłatę jej i innych jest licencja bo jej brak to bankructwo spółki, a bankrucji raczej niczego nie spłacaja. Więc nie wiem jak można chcieć spłaty wdowy i likwidacji klubu."

Druga część twojego wywodu pokazuje jakim jesteś ZEREM !!!!
Po śmierci zawodnika PRIORYTETEM dla prezesa i sponsora klubu powinno być rozliczenie się z wdową . Nie wspominając już o jakiejkolwiek pomocy...
Ale najważniejsze ,że Greg spłacony.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
stal6

Jak zwykle merytoryczna odpowiedź na wysokim poziomie. Jak się nie ma argumentów to się nie rzuca inwektywy. Widzę, że jesteś bardzo wrażliwy i uczuciowy, więc jak już ku twojej radości Nawrocki ogłosi upadłość zorganizujesz zbiórkę na Wdowe lub sam ją spłacisz skoro nie chcesz żeby to zrobił to Nawrocki. Sory więcej już dziś nie piszę,nie dlatego, że nie chce konwertować z tak wybitna osobą ale jak argumenty ustępują miejsca uczuciu to się rozklejam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
hmm

to jest ta twoja merytoryczna odpowiedź ?! i te twoje argumenty ?! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahaha

ciebie nie trzeba obrażać , ty to sam robisz doskonale

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
hmm

" Idź zbieraj kasę na wdowe."
po raz kolejny sam siebie zaorałeś !
PO PIERWSZE! pokazałeś ,że jesteś szmatą bez jaj i honoru
PO DRUGIE udowodniłeś jaki jesteś pusty dzban ! pieniądze dla wdowy będą z memoriału we Wrocławiu. Dochód z tej imprezy będzie przekazany wdowie i rodzinie !
NATOMIAST pieniądze , które zalega twój guru ( może to ty iruś ) to są pieniądze śp Jędrzejaka , które należą się wdowie.
GDYBY twój guru miał honor i jaja , to by ta sprawa dla niego była PRIORYTETEM !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
stal6

Ale to było mocne. Jaki słownictwo na czasie "dzban", "zagrałes", "szmata". Jestem zdruzgotany. Nie napinaj się w tak strasznie "człowieku" honoru, z jajami jak arbuzy, bo nie jesteś już nawet żałosny ale śmieszny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Feldkurat Katz

Potoniec to był super transfer. Chłopak solidnie punktował dla Stali, a Falubaz nie dostał i nie dostanie za niego ani grosza. Tak się robi interesy na żużlu, uczcie się frajerzy od Ireneusza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty
stal6

Porsing to wyjątek,reszta chce. Zresztą on wszędzie sprawiał kłopoty w Ostrowie już go z powrotem nie chcieli a w Krośnie też coś wywinie. Dobrze że poszedł.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.