Wątek dotyczący artykułu

Nawrocki mówi, że ma kasę na zawodników. Nawet na Hancocka

Ireneusz Nawrocki nadal walczy o licencję dla Stali Rzeszów. I zapewnia, że będzie miał pieniądze na opłacenie zawodników, w tym także Grega Hancocka, który do najtańszych żużlowców przecież nie należy.

przeczytaj cały artykuł


thalek

Kpiny to robił Prezes Łabudzki. Przyszedł z niczym a odszedł z milionem pięćset tysięcy.
Niespłaceni zawodnicy? Na pewno nie Hancock czy Morris a to lwia część wynagrodzeń. Prezes Nawrocki popełnił masę błędów podczas pierwszego sezonu ale włożył w ten sport kilka swoich czy nie swoich dużych baniek. A więc zanim ściągnięta z chłopa ostatni skalp, zastanówcie się waćpany i internetowe trolle wraz z redaktorem Ostafińskim na czele, jak mocno finansowo wsparliśmy ten piękny sport w ostatnich czasach i czy nie należało by się przynajmniej pochylić nad Prezesem z Rzeszowa, że chociaż próbował pomimo zewsząd otaczającego go czarnego PRu i wszechobecnej niechęci do każdej inicjatywy z którą wychodził do świata żużla.
P.S. Widziałem diamenty i certyfikaty a nie słyszę o skargach żadnego który je zgarnął więc za samo to szacun bo kosztowały ponad bańkę. Za 10 rund w SGP czy SEC nikt nie jest w stanie zbliżyć się do tej kwoty. Czy przypadkiem nie to stanowi ową niechęć żużlowych elit do pomysłu Prezesa Irka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krakowska49

Błażejowski już w czerwcu w ubiegłym roku 2018 w tygodniku żużlowym nr.24 to przewidział co za organizowanie diamont cup zrobią mściwi panowie z gksż Nawrockiemu,ten dowód powinien być publikowany na sf ale ten portal tego nie zrobi z wiadomych przyczyn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.