Wątek dotyczący artykułu

Malwina Smarzek pokochała Bergamo, choć początki były trudne. "Na szczęście obroniłam się"

Podstawowa atakująca polskiej kadry coraz pewniej poczyna sobie we włoskiej Serie A1, najlepszej europejskiej lidze w siatkówce kobiet. Malwina Smarzek zdradziła nam, jak podniosła się po fatalnym starcie sezonu i kto okazał jej najwięcej wsparcia.

przeczytaj cały artykuł

ferdynand

super, że Mali odbiła się od zapaści ...
ja myślę że nawet w połowie drogi jeszcze nie jest ale najgorsze chyba już za nią ...
trynd jest dobry
.
"co nas nie zabije - to nas wzmocni" - oczywiście przy właściwym nastawieniu a takie chyba z wywiadu przebija
.
artykuł potwierdza że tam jest b.duża sportowa konkurencja a w okryngówie to socjalizm : "czy sie stoi czy sie leży - sie należy" [pomijając oczywiście kluby które nie płacą]
.
ale co ja o ty okryngówie i socjalu - pod nosem mam męski odpowiednik : moja Reska - tu to sie dopiero "należy" ;) 500 [tys.] plus ? ;)))
.
Mali - do boju!!!
.
głowa+technika+fizyka = sukces !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Adonis20

świetny, obszerny wywiad.Z takim nastawieniem i atmosferą bez kontuzji Malwina będzie jedną z najlepszych zawodniczek w w kobiecej lidze włoskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.