Wątek dotyczący artykułu

Puchar Niemiec: Bayern Monachium wygrał z Herthą Berlin po dogrywce, dwie asysty Roberta Lewandowskiego

Dwa błędy w defensywie sprawiły, że Bayern Monachium potrzebował dogrywki, by zapewnić sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Mistrzowie kraju wygrali z Herthą Berlin 3:2, a dwie asysty zaliczył Robert Lewandowski.

przeczytaj cały artykuł

urban60

O matko , jak my pragniemy sukcesu, małego chociaż , tyci tyci, mikro sukcesu.
Dlaczego dziennikarze nie mogą iść spać normalnie z przeświadczeniem ,że mecz Bayernu był słaby, że Lewy rozegrał słaby kolejny mecz i to jest zły prognostyk przed meczem z Liverpool. To dorabianie na siłę , Lewy to Lewy tamto. On snuł się po boisku i jeśli miał takie zadanie to faktycznie zaskoczył tym Hertę. To mnie wcale nie cieszy tylko wkurza dlaczego dorabia się do tego teorię błysku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zorkin

Gdzie jest maszyna super snajper
Nad człowiek który wg heretyków z SF jest światowy dostał opaskę kapitana i zapomniał grać :D przerosło go . Powiem uczciwie szkoda mi Herty byli tak blisko czekam już tylko na Liverpool mam nadzieję że złoją porządnie ten Bayern
A Drewnu wybija z głowy piłkę na długie miesiące

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.