Wątek dotyczący artykułu

Puchar Niemiec: Bayern Monachium wygrał z Herthą Berlin po dogrywce, dwie asysty Roberta Lewandowskiego

Dwa błędy w defensywie sprawiły, że Bayern Monachium potrzebował dogrywki, by zapewnić sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Niemiec. Mistrzowie kraju wygrali z Herthą Berlin 3:2, a dwie asysty zaliczył Robert Lewandowski.

przeczytaj cały artykuł

AndrzejWyścigówka

Zazdrość tobie cebulo wylewa się przez palce na klawiaturę :) takim jak Ty to nigdy nie dogodzi bo nawet jakby Lewy wczoraj strzelił 5 bramek to byś pisał, że strzelił je tylko Hercie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Podniecasz się, że masz coś do powiedzenia w necie? Nie żartuj. Ważne jest to, że nikt poważny nie traktuje tego poważnie. Bo nie można tak traktować bredni małego zawistnika. Więc zastanów się, czy właśnie o to ci chodzi. O te parę lajków - ale od ciemnego luda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zorkin

Grolo z której choinki się urwałeś zostaw swoje mądrości dla mamy i taty a nie dla mnie . Kiedy ja grałem w piłkę ty na swoją kupę wolales papu ;) Generalnie mam gdzieś co piszecie i jaki macie stosunek
Dla mnie jesteście ułamkiem osób które jeszcze są zakochani w nim
Czy wam się to podoba czy nie Drewniak się kończy i koniec nastapi czy wam się podoba czy nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.