Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: Azoty oblały ostatni egzamin. Chrobry lepszy w hicie kolejki

Azoty Puławy oblały generalny sprawdzian przed pierwszym meczem fazy grupowej Pucharu EHF. Drużyna trenera Bartosza Jureckiego przegrała w Głogowie z Chrobrym 33:34.

przeczytaj cały artykuł

kibic0101

jakoś ostatnio ucichli puławscy napinacze , a ja już kilka lat temu mówiłem że i w Azotach przyjdzie gorszy okres, to mnie wyśmiali...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LPUUU

Popatrz gorszy okres a i tak wsiorzu twoja druzyna jest za nami :D
Pozdrawiam cieplutko.
Zabawne ze teraz ujadajo pokemony z Kwidzyna i Opola z nadzieja z beda przed nami. Ja tam jestem pewny ze pomimo slabej obecnie formy w playoffach i tak bedziemy przed wami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic0101

a gdzie ty chłopie wyczytałeś że my mamy byś przed wami bo ja sobie nie przypominam,wiemy dobrze w jakim jesteśmy miejscu i na co nas w obecnej chwili stać, po twojej wypowiedzi widać jakimi jesteście pieniaczami i tyle, pozdrawiam normalnych kibiców z Puław...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SteguArenaOpole

Żeby wasza drużyna była tak mocna na boisku jak ty w gębie to już trzeci sezon byście pewnie świętowali zdobycie Mistrzostwa Polski. Poczekamy i zobaczymy co "gwiazdy" pokażą na europejskich salonach ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.