Wątek dotyczący artykułu

Szok! Grigorij Łaguta w Speed Car Motorze!

Prawdziwa bomba w wykonaniu Speed Car Motoru Lublin! Beniaminek PGE Ekstraligi pozyskał Grigorija Łagutę i to w jego barwach powracający po zawieszeniu Rosjanin pojedzie w przyszłym sezonie.

przeczytaj cały artykuł

kibic84

Ludzie nie wydawajmy wyroków nie znając całej sprawy... Poczekajmy na ustosunkowanie się do całej sprawy Mrozka... Kto wie czy to nie jest tylko na ten sezon, a co poniektórzy Griszę już by palili na stosie... Row i tak ma skład bardzo silny... Jeżeli Łaguta faktycznie uciekł bez porozumienia to jako kibicowi Motoru będą mną targać sprzeczne emocje. Z jednej strony będę się cieszył na wzmocnienie a z drugiej będzie mi żal jak to wzmocnienie zostało załatwione.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kibic84

Wiem i pamiętam:( starałem się być ponad to bo sam widzisz, że są kibice i Kibice:) wierzyłem w drużynę bez Griszki i teraz tym bardziej w nią wierzę:) Pod względem transferów chciałbym, aby wszystko się układało fair play i tylko dlatego mam rozterki:), mam nadzieję, że wszystko było ok

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

Teraz to bedzie dopiero problem !!!! Jak wejsc na stadion ? Karnetow nie ma , biletow brak . Moze jakies telebimy w Ludowym rostawic :}}}

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
slay ckm

Tutaj akurat kibice Lublina nie mogą mieć pretensji do siebie bądź do swojego prezesa bo w niczym nie zawinili a Wasz prezes walczy o dobro swojego klubu i robi wszystko żeby start w elidze nie był jednorocznym epizodem i chwała mu za to . To jak postąpił Laguta wobec Rybnika to już inna sprawa. Jeszcze Greg i będzie Szach Mat w wykonaniu Motoru

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.