Wątek dotyczący artykułu

Samozaparcie i tytaniczna praca. Żużlowy Toruń na zawsze dumny z Wiesława Jagusia

Cechy charakterystyczne: niski wzrost, serce do walki i ciężkiej pracy, chodzenie własnymi ścieżkami, wierność macierzystym barwom. Wiesław Jaguś to jeden z najlepszych i najbardziej szanowanych żużlowców w historii klubu z Torunia.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Wiechu Jaguś prawdziwa żywa legenda krzyżaków. Jako jeden z nielicznych miał patent na naszego Tomka i potrafił z nim wygrywać na S2.Robił często Tomka przy krawężniku jak chciał.Jak ja się wtedy wkurzałem,ehh szkoda gadać ile zszargał mi nerwów i lat życia zabrał.
Po latach rozważałem czy nie pozwać go do sądu za te zszargane zdrowie,ale jako dobry sąsiad odpuściłem:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
gryfik

a w Bydgoszczy Tomek Gollob puścił sie za Sawiną robiąc celowo piąte okrążenie zeby zdublować Sawine , co mu sie udało , za co dostał od sedziego ostrzezenie za spowodowanie niebezpiecznej sytuacji dla Roberta :):):)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.