Wątek dotyczący artykułu

Jonsson musi jechać z juniorami. Zengota i Michelsen prowadzącymi parę (taktyka)

Prezes TŻ Sipma Jarosław Siwek przeprowadził analizę składu Speed Car Motoru Lublin. Według sternika byłego klubu w Lublinie ułożenie par powinno być podobne do tego z ubiegłego roku.

przeczytaj cały artykuł

Plachol

Im więcej lekceważących i nieprzychylnych naszemu Motorowi komentarzy, tym wiekszy sygnał że zaczynają odczuwać niepokój widząc, jak wszystko staje sie u nas coraz bardziej poukładane. A finał z Rowem pokazał, że pycha kroczy przed upadkiem....:) Dzień dobry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
SpartyFan

To jest EL. Takich fuksów jak z Rybnikiem nie będzie. Wy też musicie zrozumieć, że nie wszystkie krytyczne głosy są z zawiści. Chciałbym wreszcie widzieć inne drużyny w EL i bardzo cieszę się z Waszego awansu. Tym bardziej, że czasami przyjeżdżam do Lublina i pewnie zajrzę na jakiś mecz.
Na EL potrzeba zawodników którzy aktualnie prezentują najwyższy światowy poziom w El i GP. A Wy nie macie ani jednego takiego zawodnika, dlatego macie tylko teoretyczne szanse na utrzymanie. A praktycznie żadnych.
Łaguta może wypalić, a może znowu coś niedozwolonego zażyć. To nieodpowiedzialny facet. Widać jak się zachowywał po ujawnieniu, że ćpał. Zobacz jak postąpili Dudek czy Ward. Przyjęli karę na klatkę jak mężczyzni, a nie jak d*py wołowe (Łaguta).
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Plachol

A ja się wybieram w maju do Wro na mecz Sparty z Motorem, ponieważ centrala mojej firmy się tam mieści i namówiłem kumpli z pracy. Mam nadzieję, że nie będę niemile widziany w szaliku Motoru między wami....:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
SpartyFan

Ciężko odpowiadać za wszystkich. We Wrocławiu też są Buraki, niestety. Przyznam, że jestem na innych stadionach, ale nie chodzę z szalikiem. Tylko raz mogłem dostać w mordę w Bydgoszczy jak nie wytrzymałem i podskoczyłem z radości jak nasi wyszli na prowadzenie w jakimś biegu. Ludzie jakoś dziwnie na mnie patrzyli, a moja Pani zrobiła się czerwona na twarzy :)
Myślę, że wielu kibiców z całego kraju będzie trzymać kciuki za Motor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
czilout

ale jak zakontraktują jeszcze Hancocka.... to nagle z żadnego zawodnika nie nadającego się na GP... zrobi się dwóch... Łaguta, Hancock... a może odpali Lambert lub Michelsen i będziemy ,mieli swojego Fricka ;-)
A jeśli myliśz, że taki Paweł Miesiąc jest gorszy od takiego Waszego Vaclava Milika... to sie zdziwisz :D
Niech nas dalej lekceważą... mieliśmy nie wejść z 2 ligi do 1... mieliśmy nie awansować do ekstraligi... i teraz nikt na nas nie stawia w Ekstralidze... dokonaliśmy czegoś czego nie dokonał nikt. W 2 lata z drugiej ligi do ekstraligi.... a Magia dalej trwa :D

| Odpowiedz
blokuj
matilda

Miesiąc do MIlika - o Boże... co roku kibice z 1 ligi którzy nie wiedza jaka to przepaść w sprzęcie. Będzie robił punkt na mecz o ile w ogóle wyjedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
SpartyFan

Z Gregiem szanse na utrzymanie się Motoru są trochę większe. Nie zapominaj jednak, że Greg to emeryt, który w ub. roku nie startował w EL a w GP kaleczył. O Łagucie nie ma co mówić bo raz to gość bez zasad, dwa nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji na którą składa się też sprzęt, a ma za sobą sporą przerwę. Nie jest na bieżąco.
Słowem skład Motoru to nadal sporo: "może i jeśli". Nic pewnego. Żeby w EL zostać trzeba kogoś z niej spuścić. A od kogo Motor jest lepszy? Ja takiej drużyny nie widzę. Rozumiesz teraz? Spadek, niestety, jest pewny. Nawet z Gregiem (budżet klubu wytrzyma takie kontrakty?).
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
matilda

Każdy z klubów oprócz Torunia się wzmocnił, z tym że anioły miały problemy w ostatnim sezonie więc siła drużyny nie powinna się znacząco zmienić chyba że Holta "nie wystartuje" po kontuzji. Słaby GKM po wzmocnieniu Bjerre i Rolnickim wygląda juz nieźle. Kogo Motor ma spuscić? Gorzów ? Toruń? Niestety na papierze wygląda to słabiutko. Uważam że moga mieć dwa odkrycia ligi - Michelsen i Lambert będą robić punkty ale będą mieć też wtopy bo obaj są niedoświadczeni. Mocni juniorzy też mogą nabroić ale też uważam że to wszystko wciąż za mało - nawet z Hancockiem który od jakiegoś czasu odcina kupony. Żużel to sport i dużo może się zdarzyć więc licze na to że jednak Lublin się postawi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.