Wątek dotyczący artykułu

Piękny gest Lechii Gdańsk. Ostatni mecz Pawła Adamowicza

Piłkarze i kibice Lechii przed meczem z Pogonią uhonorowali zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza. Zawodnicy zagrali w czarnych koszulkach, przed pierwszym gwizdkiem odbyła się minuta ciszy. Niestety, nie uszanowali jej fani Pogoni.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Kibic____

A ja słyszałem, że mieli aresztować Tuska, ujawnić działania mafii PO, wyjaśnić katastrofę smoleńską, nie kraść, szanować ludzi itd...
Póki co oskarżają Stefana przez przecieki w orasie. Czekam na informację skąd wyciekły informacje stanowiące tajemnicę śledztwa i ktorzy prokuratorzy lub funkcjonariusze mają w zwiazku z tym postępowania z art 231 kk. Może Ty mi powiesz?
Ja Ci powiem jedno. Jeśli przez 3,5 roku, przed wyborami samorzadowymi nie byli w stanie przedstawić Adamowiczowi zarzutu i chocby skierować aktu oskarżenia o tak banalny dowodowo czyn jak złożenie fałszywego oświadczenia majątkowego to albo był niewinny, albo to państwo dopiero teraz jest teoretyczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hanysz

kibic, nie zastanawiałeś się nigdy nad tym, dlaczego nagrani złodzieje, nie negujący prawdziwości nagrań, biegają do "sądów" domagając się oskarżeń tych którzy ich nagrali? Ewidentny donosiciel bolek otrzymał status pokrzywdzonego. Polska przestaje być teoretyczna, ale niestety nad prawem sprawują pieczę ubekoPOdobni w togach:(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Może dlatego, ze podsłuchy były nielagalne?
Na taśmach od sowy jedynym ktory przyznaje się do korupcji i nepotyzm to premier Morawiecki. Kaczynski przyznaje się ustami rzecznik Mazurek do bycia pełnomocnikiem Srebrnej czego nie ujawnił w oświadczeniu majątkowym. Czyli pani rzecznik po swojej wypowiedzi powinna byc przesluchana przez ABW.
To żałosne zrzucanie wsztstkiego na PO świadczy o braku rozumu. Trzeba być debilem zeby nie widzieć ze PO i PiS to kolesie , którzy krzywdy sobie nie zrobią bo są od siebie zależni. Ja noszę togę. Nie życzę sobie nazywania mnie ubekiem ani POdobnym do kogokolwiek.
Zastanów sie kto w tym kraju zmienia rządy. Dziwnym trafem nagrywaja się od 20 lat... SLD, PIS, PO, PIS...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
hanysz

skoro nosisz togę to wszystko tłumaczy. Co do po i pis masz sporo racji, ale jednak gołym okiem widać jaka jest między nimi różnica. Choć może ja to widzę a nie ty. Ale ja nie noszę togi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Kibic____

Różnica jest olbrzymia. To jest władza totalitarna. Tamta była nieudolna. Kiedyś to zrozumiesz. Wtedy jednak będzie za późno.

| Odpowiedz
blokuj
Kibic____

Zastanowiłes się ze po 3,5 toku mimo obietnic zaden z tych złodziei nie ma zarzutów? Panstwo teoretyczne? Czy klamstwo i manipulacja w którą wierzą głupcy? Odpoeiedz sobie sam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Kibic____

Do redakcji: Proszę przedstawiciela cenzury redakcyjnej o uzasadnienie do kasowanych komentarzy. Dlaczego bez słowa kasujecie wpisy nie zawierające treści obraźliwych?

| Odpowiedz
blokuj
Kibic____

Poza tym nie sądzę abys miał jakiekolwiek pojęcie o strukturze organizacyjnej wymiaru sprawiedliwości yak samo jak o tym, ze wynienia się tylko ludzi. Nie ma zadnej reformy jest partyjna czystka.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.