Wątek dotyczący artykułu

10 Years Challenge: Trzej Muszkieterowie ruszyli na ratunek Polonii Bydgoszcz!

Gollob, Kanclerz i Boniek to nazwiska, dzięki którym Polonia może wrócić na należne sobie miejsce - do play-off Ekstraligi. Nie można jednak zapomnieć, że za pierwszym z nich kryje się nie tylko Tomasz, ale również jego ojciec - Władysław.

przeczytaj cały artykuł

FIS 500

Czy Władek pozyskał sponsorów i kibiców ? Tak , pokłosiem jego konsekwentnych działań jest fakt że Kibice i Sponsorzy właśnie wracają na stadion , co deklarują medialnie....Cytat z Gryfika;
Nie wiem czy kolega był na konferencji z udziałem Pana Kanclerza i innych ale tam wyraźnie było powiedzane że jak Pan J.K obejmował klub to sponsorów było dokładnie 1 / miasto / tyle faktów , co do rządów Pana W.G to za parę laty gdy emocje opadną bedzie można na spokojnie ocenić czas gdy przy S2 był Pan W.G.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gryfik

Nie byłem na konferencji , drogi kolego ale jesli mamy isc tym tropem i po kilku latach oceniać rządzących to prosze cie o ocene , oczywiscie obiektywną , prezesury Wojciechowskiego , Deresinskiego , Gramzy i ich pupili - złodziei ! To wyłącznie dzieki nim do klubu za czasów Władysława Golloba nie garnęli sie sponsorzy bo trzeba było usuwać smród po nich w postaci długów . Dałbyś swoją kase wiedząc że zanim Władek zdąży ją zaksiegować , komornik bedzie już ją miał w swoich łapach ? Dałbyś ? No dałbyś ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.