Wątek dotyczący artykułu

Liga Mistrzów: zabójczy duet. Motor Zaporoże niespodziewanie pokonuje Flensburg

Szok i niedowierzanie. Motor Zaporoże pokonał SG Flensburg 28:26 (10:12). Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził duet Boris Puchowski i Aidenas Malasinskas.

przeczytaj cały artykuł

EQ Iskra

Nie wydaje ci się, że gość jest zawodnikiem odrobinę pokroju Nenadicia/Żytnikowa, który potrafi sam rozstrzygnąć jeden mecz po czym nie grać nic w kolejnym, a do tego nie istnieje dla niego coś takiego jak dyscyplina taktyczna? Wczoraj miałem wrażenie, że grał po swojemu, bez żadnej myśli trenera, w Kielcach chyba by to nie przeszło, no chyba, że wrażenie miałem mylne i faktycznie gość miał prawie każdą akcję zaczynać od minięcia w lewo/prawo i wejścia w strefę. Jak się porówna mecz Kielc ze Szwedami, gdzie Dzidek robił co chciał, to jednak tam widać było, że akcje są przygotowane, a sam zawodnik miał kilka opcji (akurat miał dobry dzień więc w większości wchodził sam na terenowym) w Motorze jakoś tej myśli nie widziałem. Za Rombla lepiej to wyglądało moim zdaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.