Wątek dotyczący artykułu

Ostafiński i Hynek biorą się za łby. Mrozek chce dać Łagucie w gębę. Prezesie, pójście do sądu wystarczy

- Prezes Mrozek powiedział kilku zaufanym ludziom, że jak spotka Łagutę, to da mu w gębę - zdradza Ostafiński. - Nie dziwię się. Za świństwo, którego dopuścił się zawodnik, prezesa pewnie jeszcze długo będzie świerzbić ręka - odpowiada Hynek.

przeczytaj cały artykuł

beejay

Ja tam Was lubię, AJ byłby dla Was idealny ale ja Go lubię i wolałbym, żeby został u nas. Wiem, wiem, to sport i liczy się wynik ale mimo wszystko... :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
beejay

Tylko po co Wam aż tylu zawodników? Toż dopiero co Linusa podpisaliście. Połowa drużyny na rezerwie będzie siedzieć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

Jednak wszystko było budowane z myślą o Łagucie (tak ja uważam). Linus to zawodnik, który się ociera o mocną drugą linię i pierwszą linię w Nice. A nam jest potrzebny drugi lider obok Woryny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Rybnicki_Rekin

Ale jak Łaguta będzie waszym zawodnikiem to musicie wybaczy zachowanie w jego stronę, bo nie jwst u nas mile widziany. Jednak Lublin jak najjbardziej zapraszam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Leszek Herok

Dobrze tylko nie bierze pod uwagę nie daj boże jakieś kontuzji ,lub niewypału jakim był lubiany przez mnie Czaja , czy Cook . Prezes sam sobie założył pętlę na szyję - dobrze wiemy jak było jak walczył stając za ruskim , ile szkód oboje narobili , strat finansowych , narażenie się zarządowi ekstraligi i w końcu zrozumiał że dopóki będzie w sporze z zarządem ekstraligi to może o awansie pomarzyć- mnie się śmiać chciało po meczu finałowym z Lublinem jak wygraliśmy 52:38 i prezes wyjechał na kładzie wołając mamy ekstraligę szampany otwierano a tu babo masz placek ja napisałem żeby przednią woda ryb nie łowić to zrobiono ze mnie kompletnego debila a tu w Lublinie 53:37 i obarczanie wina zawodników - nie to efekty wojny , o Łagutę łącznie ze sądami. w listopadzie pisałem o wzmocnieniu sie poważnie klasowymi zawodnikami i przynajmniej jednym juniorem bo nie mamy juniora na miarę Larsa olano są nie potrzebni mamy swoich co start i gleba albo na wirażu jazda w bandę . Moim zdaniem oboje powinni ponieś konsekwencje ze względu na poniesione straty finansowe klubu a prezes jak z obłoków nie zejdzie na ziemie i nie wywali tych czarnych bryli oraz nie wyleczy sie z uprzedzeń co do zawodników (Mikkel Michelsen i innych ) to będziemy walczyć o utrzymanie się w 1 lidze , Następną sprawą jest rozmowa z Lebiediewe - Andrzej czekał na propozycje od prezesa , lecz go olewano i zapewniano o powrocie Łaguty pozbyto sie klasowego zawodnika dlatego dogadał się z Lokomotiv Daugavpils , chciał zostać a zresztą sam się na ten temat wypowiadał . oczywiście prezes z klubu odejdzie po sezonie 2019 dlatego że awansu nie będzie do Ekstraligi a miasto zakręci kurek z kasą bo mają już też dosyć tych wspaniałych obiecanek, papierowych mrzonek , i to jest ostatnia szansa będzie awans będą pieniądze takie słuchy chodzą po mieście. Ja cały czas twierdziłem że rusek po odbębnieniu zawieszenia 21 miesięcznego co prezes jemu wywalczył a nie 4 lat gdzie by mógł nie otrzymać licencji na start w ligach polskich i nie ponieść konsekwencje prawne finansowe z tytułu dopingu obiecywał to co prezes chciał słyszeć - trzeba zapytać się naszych chłopaków jak było na tym zgrupowaniu u łaguty

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Mieszasz fakty... Po pierwsze Lebiediev otrzymał propozycję i były negocjacje, ale wybrał Dauga. Andriej nie był nam nic winien i każdy widział go w składzie za Batcha. Po drugie, po co mamy ściągać juniorów jak mamy swoich? Po co ładować kupę kasy w to skoro mają jeździć najemnicy? Przy takiej polityce, za parę lat nie zobaczysz żadnego naszego wychowanka na torach żużlowych. Po trzecie... Ciągle można ściągnąć Grega.... Można go nie lubić, ale nie możesz powiedzieć, że nie byłby armatą jakiej nam trzeba. Po czwarte, charakteru prezesa nie zmienisz, ale patrząc na tą popelninę przed nim i tak wybija się ponad przeciętność.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Leszek Herok

Może i tak tylko że Andrzej po przegranych meczach z Falubazem , osobiście wypowiedział się na temat dalszych jego losów w ROWie - chciał zostać , lecz nikt z nim konkretnie nie rozmawiał . Wrocław chciał za transfer definitywny 300 tys zł a Wrocławiu jego starty w składzie były pod znakiem zapytania nikt nie wystąpił do wrocławia o dalsze wypożyczenie a zrobili to Daugavpils i jak doszły słuchy do nas to wtedy wczęto rozmowy lecz była już woda po kisielu

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Nie 300k, a 100k i nie opierałbym całej swojej opinii na jednym artykule. Po za tym nie deklarował w prost, że chciałby u nas jeździć tylko powiedział, że dobrze się u nas czuje. Dla mnie to różnica.

| Odpowiedz
blokuj
bartollo

Takiego oprocz Hancocka to nie ma, a ten koszmarnie drogi. Prawie cala dotacja z miasta by Wam poszla. Tyle kasy to chyba nie macie inaczej znalazloby sie 4 tys za pkt dla Laguty. Ja bym Morrisa na waszym miejscu probowal. Bardzo rozwojowy zawodnik.

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Też nie przesadzaj, że nasz budżet opiera się tylko na miejskiej kasie. Nie mamy wcale tak małego budżetu. Mrozek nie lubi przepłacać, ale drugą stroną medalu jest chęć budowy składu za pół darmo. Tak się nie da w mojej ocenie, więc jeśli są środki to trzeba się dogadać z dziadkiem.

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Witaj Rekinie. A ja nadal twierdzę że ta cała nie smaczna sytuacja posiada drugie dno, a zarazem kryje jakąś tajemnicę. Może się powtarzam ,ale narazie nie będę komentował tego wydarzenia ! Życzę Wam awnsu do E. L i mam nadzieję że to, co się obecnie dzieje nie podzieli nas prawdziwych kibiców na linii Rybnik Lublin. Pz.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.