Wątek dotyczący artykułu

GKM nie boi się Motoru z Łagutą. Niedawno poważnie myśleli o Hancocku

Cash Broker Stal Gorzów rozważa temat Grega Hancocka w odpowiedzi na transfer Grigorija Łaguty do Speed Car Motoru. Zupełnie inaczej jest w Grudziądzu. Działacze GKM-u nie będą zabiegać o Amerykanina.

przeczytaj cały artykuł


Asfodel

Toruń też można wykluczyć, to samo Leszno i Zielonkę, więc tych klubów, do których może trafić dziadek jest mało.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Corlleon

Toruń powiadasz.Byc może na razie tak. Ale nie bezprzyczyny moim zdaniem pozwolono dziadkowi trenowac na torze w Toruniu i zaprasza się go jako gościa do sparingów. Wychodzi mi to na takie trzymanie "ręki na pulsie" w przypadku zdarzeń losowych, np groźnej kontuzji ktoregoś z zawodników czy bardzo słabej formy któregoś z zagranicznych. A ta forma się ujawni po kilku meczach do maja.. Pomyśl jakby okazało sie ze Hotla jednak nie bedzie taki zdolny do jazdy i za niego bedzie musial śmigać od poczatku Jack. Do tego wypadnie np Doyle (odpukać) wtedy dziadek bedzie ratunkiem.Oby nie musiał :) Pożyjemy zobaczymy.Nie twierdze ze nie masz racji ale juz nie jedno w żużlu widziano :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.