Wątek dotyczący artykułu

Afera o miniżużel w Częstochowie. Mocne słowa prezesa Włókniarza

Miniżużlowego konfliktu w Częstochowie ciąg dalszy. Prezes Włókniarza ma już dość przeciągania liny z szefem UŚKS Speedway, Markiem Lataczem. "Walczymy o ustąpienie tego człowieka dla dobra dzieci i środowiska żużlowego" - pisze Michał Świącik.

przeczytaj cały artykuł

LeszczynskiBYK

Jak tu wierzyć Swiacikowi... "Przypomina mi się coś, co miało miejsce w Częstochowie 12 lat temu i brał w tym czymś udział, jakżeby inaczej, pan Marek Latacz. Panie Marku, proszę pamiętać, że byłem wtedy przy Włókniarzu". Całkiem niedawno powtarzał, że z poprzednim wlokniarzem nie ma nic wspólnego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poldi

Z tego co wiem to 12 lat temu w ekstralidze startowało częstochowskie stowarzyszenie więc Świącik mógł rzeczywiście być wtedy przy Włókniarzu. Poza tym nigdy, nie wyrzekał się, że później pomagał Maślance.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.