Wątek dotyczący artykułu

Wisła Kraków tłem dla Górnika Zabrze. Mateusz Matras przyćmił Jakuba Błaszczykowskiego

Nie tak kibice Wisły Kraków wyobrażali sobie pierwszy mecz Jakuba Błaszczykowskiego po powrocie do klubu. Górnik Zabrze wygrał 2:0, a mógł zdecydowanie wyżej. Oba gole strzelił Mateusz Matras.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
urban60

Widać wyraźnie tekst pisałeś w stanie co najmniej wskazującym na użycie i utratę poczucia wszystkiego , rzeczywistości , nawet minimum przyzwoitości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lufcik

Typowo kibolski słownik i brak ogłady który zaprezentowałeś wykluczają dyskusję! Bo "z koroś" analfabeta i prostaczek to trudno ci tłumaczyć że sam Kuba Błaszczykowski nic nie może zrobić jak w tym meczu nie mógł się doczekać podań a cała czereda Wislaków grała jak OSŁABIONA V ligowa Armatura! Żadnego zgrania a przy pierwszej bramce ten grający (a w zasadzie leniwie asystujący na boisku) z nr 10 łysoń puścił Matrasa stojąc jak słupek! Ani celnych podań, ani przeglądu sytuacyjnego ani zgrania, konsekwencji i kunsztu w obronie grajki Wisły nie pokazały ZA GROSZ! W takim stadzie zwykłych baranów najsprawniejszy Karakuł nie pokaże klasy!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
najder

No pewnie! Stado baranów i jedna "gwiazda" nie mogąca doczekać się na podanie od baranów! A może ta "gwiazda" wykonała by podanie (a może kilka) do jednego z baranów i może udało by się ... ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.