Wątek dotyczący artykułu

Prezes ROW-u chce od Łaguty 2,5 miliona złotych odszkodowania

Prezes ROW-u zdradził, że klub szykuje się na sądowy spór z Grigorijem Łagutą. Zawodnik miesiąc temu zapewniał, że zostanie w Rybniku, ale podpisał kontrakt z Motorem. - Dlatego ściągnę z niego wszystko, co do złotówki - mówił Mrozek.

przeczytaj cały artykuł

PoloniaWielka

I ktoś powinien się za to wziąć. Mrożek nawołuje do przestępstwa. Choć wg mnie, to oznaka bezsilności. Nic Griszy zrobić nie można. Oczywiście, prawnicy wkręcą Mrożkowi, że coś może ugrać, a nim chyba łatwo manipulować. Prawnicy zarobią, a Mrożek znowu zrobi z siebie frajera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

Mrożek też (przy wsparciu redaktorów, podgrzewa konflikt między kibicami. Jak teraz ktoś w barwach Motoru oberwie od ROWu, albo odwrotnie, to duża będzie w tym wina tych, co podjudzali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lamotte picquet

Staram się być neutralny. Wolałem jazdę tym składem, który został zbudowany w grudniu, a nie dołączanie szemranego Griszy, który jak mi się wydawało związany był na dobre i złe z ROW. Ale to co tutaj lekką ręką wypisują redahtory cytując showmana Krzysia to już przesada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
lamotte picquet

Masz rację, to powinno być ostrzeżeniem. Nie skojarzyłem tego ze sprawą Tomka. Boli mnie najbardziej, że SF w tym uczestniczą i podkręcają atmosferę. Jak widać w komentarzach co bardziej krewkich kiboli uważają to za jakąś wojnę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Wawi L

Dziwisz się, że SyF z Ostafą na czele w tym uczestniczą, widzę że pamięć masz krótką. Może miesiąc upłynął od zakończenia totalnego hejtu w stosunku do Motoru. Teraz, po kontrakcie Łaguty (którego jeszcze nie ma) zaczyna się od nowa, taki los beniaminka wracającego po latach - inni widzą w nim groźnego rywala, ponieważ nie wiadomo co po nim oczekiwać więc starają się zdyskredytować go na samym początku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.