Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: Ile kosztują marzenia (komentarz)

Jakub Błaszczykowski wrócił do polskiej ligi, bo nigdy nie rezygnuje z marzeń. Szanujcie go, to może być ostatni taki piłkarz.

przeczytaj cały artykuł

Slavko Poleski

TEN mecz, w którym słabiutki Górnik ograł jeszcze słabszą Wisłę, dał odpowiedź, że cudem będzie, gdy Wisła utrzyma się w tej samozwańczej Ekstraklasie. A Kuba, niestety zagrał katastrofalnie. Spodziewałem się, że będzie najlepszy z Wiślaków, a tu wielkie rozczarowanie. Powinien już po tym sezonie zakończyć karierę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mikrotyszyn

No tak Panie WIELKI, Wisła ponownie sklecona naprędce, bez żadnych przygotowań, bez spokoju i wyciszenia, ważnego w przerwie, a już Pan skreślił klub i samego zawodnika. Nawet jeśli Wisła spadnie, ale po walce, to będzie wielki sukces, niż miałaby już polecieć na rozpoczęcie rundy wiosennej, i to od razu do 3 ligi. Nie podoba mi się cała sytuacja w Wiśle, i bym wszystkich pogonił w diabły za tą sytuację. Jednak skoro dopuszczono klub do walki w Ekstrakla(p)ie, to kibicuję temu klubowi, aby chociaż dograł sezon do końca. Zapytaj siebie najpierw, czy dałeś coś od siebie bezinteresownie, a potem oceniaj innych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Slavko Poleski

WYOBRAŹ sobie, że wiele razy w roku, daję bezinteresownie coś od siebie innym. Ja tylko skomentowałem merytorycznie (sportowo), to co widziałem wczoraj w meczu Górnik - Wisła. Czarno to widzę dla Wisły (niestety). Z jednym się zgodzę, że lepiej spaść do niższej klasy po walce, niż być zdegradowanym przy biurku do IV ligi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.