Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

- Dotąd byłem jego synem, teraz jestem dzi**ą. Prezes ROW-u mógł się ze mną dogadać na normalny kontrakt, wtedy nie musiałbym szukać innego klubu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby startować za darmo - mówi nam Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
pz0

Właśnie na to czekałem. Na stanowisko Łaguty. Nie zajmowałem do tej pory stanowiska, ale coś mi tu śmierdziało. Praktycznie wszystko już wczoraj wyjaśnił Mrozek, dzisiaj jedynie Łaguta potwierdził że Mrozek jest najzwyklejszym w świecie bucěm. Jakaś dziecinada z paleniem, jazda za darmola, tajemnicze papiery, robienie gnoju, groźby, wyzwiska. To prezes czy jakiś gołdus? Myślał że sobie niewolnika znalazł.
Łaguta dał słowo Kępie, czy to wystarczy? No pewnie. Grisza już jest nie do wyjęcia, to słowianin a nie jakiś... Chyba ruskich nie znacie.
O ile nie chciałem słyszeć o koksiarzu w Lublinie, byłem wkurzony że Kępa dogadał się z Griszą o tyle teraz jestem na wszelkie możliwe sposoby za.
Dzięki Grisza. Kapitalny ruch. Przestałeś być parobkiem u "wielmożnego pana", zyskałeś wolność.
Biję się w pierś i przepraszam za teksty o koksiarzu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
adamo rybnik

No popatrz jak to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...
Słowianin czyli dotrzyma słowa... buhaha, nie od dziś wiadomo, że słowo dla tej nacji nic nie warte.
Słyszałeś kiedyś o gentlemen's agreement ? pewnie tak, to teraz wyjrzyj przez okno i zajrzyj do sąsiadów z Rzeszowa i przypomnij sobie ile było warte dane słowo przez wodza klubu stamtąd.
Takich przypadków nauka zna o wiele więcej.
Piszesz o sprawach, których nie rozumiesz np. o "parobku", ciekawe czego ty byś oczekiwał gdyby twój pracownik spowodował w twojej firmie straty na kilka milionów ?
Nie odpowiadaj... ja wiem: niczego !
Wybaczyłbyś mu, że cię oszukał, naraził na poważne straty, nie chciał tego w żadan sposób zrekompensować, a w końcu poszedł do roboty u konkurencji za podobne pieniądze jakie ty przez niego straciłeś... a wiesz skąd to wiem ? bo jak wyżej napisałem twój punkt widzenia itd. itp.
Poprostu nie masz zasad.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
klops

Oglądałem wczorajszą konferencję Mrozka i możliwe, że jakiś agreement to i był, ale z pewnością nie gentelmen's.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zimny81

W tej sytuacji możesz chcieć obciążyć pracownika poniesionymi stratami, i udać się do sądu i domagać zwrotu tych kosztów. Na pewno nie możesz pracownikowi obniżyć pensji, bo tak Ci się widzi, albo oczekiwać, ze będzie pracować za darmo. Łaguta wziął doping nieświadomie (tak przynajmniej orzekła POLADA i takiej wersji trzeba się trzymać), wiec nie spowodował tych strat celowo. To dodatkowo utrudni Mrozkowi wyegzekwowanie jakichkolwiek pieniędzy od Łaguty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
klops

Przecież to w ogóle nie jest realcja szef-pracownik, tylko firma-firma. Firma Łaguta Racing świadczy pewne usługi ROW Rybnik S.A. i trzeba to rozpatrywać na zasadach partnerskich, a nie szef i podwładny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
pz0

hahaha....
nooo, taaaa...
Wiesz co, niektórzy uważają się za fajnych, za cwaniaków. Mają kasę to mogą pomiatać hołotą. Dla mnie to najzwyklejszy przychlast, buc. Ot właściciel BMW...
Tak, wiem, nie masz pojęcia o czym piszę. Wybierz się ze mną któregoś roku na Syberię, oczy Ci się otworzą. Zobaczysz co to prawdziwy rusek, zobaczysz co to przygoda, zobaczysz że ludzie mogą być ludźmi, a nie palaczami kevlarów. Zobaczysz ile znaczy obietnica tych wyśmiewanych ruskich. Zresztą, dzisiaj już i tak zbyt wiele się udzielałem na tym parszywym portalu.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pz0

Przemek, kur*a, zaorałeś... :)
Niestety nie zmienię, bo na tamtym portalu grasuje pewien zjěb gorszy od Ostafińskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
adamo rybnik

W kwestii pomiataniania chołotą i cwaniactwa pisałeś oczywiście o Gri$zy prawda ? bo to on chyba BMW jeździ(ł?) :)
Przedstawiasz jakiś tam argument, ale do mojego odnośnie wybaczenia za winy ani słowa.
No ale ok.
Oczywiście, że nie zgadzam się z takim traktowaniem ludzi, problem w tym że wszyscy mamy jakieś granice i czasem przy kumulacji zdarzeń możemy nie zapanować nad emocjami.
Łaguta żadnych ograniczeń sobie nie stawia o czym świadczy to, że żądał kontraktu e-ligowego w IL wogóle nie pamiętając dlaczego ROW w tej lidze się znalazł... on wysunął żądania to dostał ripostę w stylu Mrozka tj. prosto z mostu "że za to co zrobił powinien jeździć za darmo".
No to rzetelny, uczciwy i prawdomówny zawodnik ekstraligowy zakończył temat i pojechał do Lublina.
Zastanawia mnie też dlaczego z e-ligowym zawodnikiem bluższych kontaktów nie utrzymuje jego rodzony brat, a nasz były zawodnik Andrzej Lebiedievs i kolega Łaguty nie pochwala tego co ten zrobił.

Tak na marginesie: na Syberii mimo, że leży w granicach Rosji i mówi się po rosyjsku to chyba wiesz kto tam mieszka ? że wspomnę tylko Czkukczów cza Ałtajów.
Piszesz, że tam ludzie mogą być ludźmi... a sam innych nazywasz przychlastami czy bucami... jak to świadczy o Tobie ?

PS Mrozek jeździ Volvo :)
PS2 Nie pochwalam dziecinady z kevlarem.... ogólnie poziom tej konferencji zdominowany przez "kwiat inteligencji" rybnickich kibiców zwanych potocznie "alko-ekipą" pozostawiał wiele do życzenia.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

Pytanie, za jakie winy? Prawomocny wyrok POLADA mówi, ze Grisza przyjmował doping nieświadomie i środek został mu podany bez jego wiedzy w trakcie leczenia :) Wiec tutaj chyba należałoby się domagać odszkodowania od tych lekarzy, co mu meldonium aplikowali :)

| Odpowiedz
blokuj
adamo rybnik

Co nie zmienia postaci rzeczy, że zakazany środek w jego organizmie był prawda ?
To eligowiec jest profi i to on musi wiedzieć co i kiedy mu się podaje.
Gdyby było inaczej to Polada by go nie zawiesiła wcale... no bo za co ? Skoro nieświadomie pan wziął, to ok.przepraszamy panie Łaguta za kłopot, dziękujemy za poświęcony czas i proszę wracać do obowiązków, może pan jeździć dalej.
Dudek też się tłumaczył, że nieświadomie, że w odżywkach j co ?
Tak na marginesie przed tym feralnym sezonem Łaguta nie wziął udziału w szkoleniu klubowym nt. zabronionych środków, bo on jest profi i on wszystko wie tak się podobno tłumaczył... a jak wyszło wiemy.

Wiem, że stale polemizujesz odnośnie pomocy Mroza w tej sprawie.
Właśnie o to chodziło by wykazać przed Polada, że było to nieświadome (co się udało), gdyby zostało tak jak na początku, że wziął świadomie to dziś byłby w połowie kary.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
darkavenger

Wszyscy w Rosji nieświadomie się koksują i za to biedacy są ciągle dyskwalifikowani. Na olimipady reprezentacji nie mogą wysłać, medale co chwila im odbierają, brzydki świat się na ruskich uwziął.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Zimny81

Każdy może mieć swoją opinię na ten temat, nikomu tego nie odbieram. Ale prawomocny werdykt w tej sprawie jest taki, ze Łaguta brał doping nieświadomie. Czy nam się to podoba, czy nie. Możesz nazwać kogoś złodziejem i mordercą, ale nie czyni to z Twoich słów faktu, dopóki nie będziesz tego w stanie podeprzeć wyrokiem sądu.

| Odpowiedz
blokuj
Rybnicki_Rekin

Zimy ty faktycznie jesteś zimny :D W sensie zachowujesz zimną krew. Nie ma co się denerwować, bo przy takiej aferze wszystko wyjdzie albo przynajmniej sporo faktów. A sposób Twojej wypowiedzi bardzo cenie.

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

W końcu ktoś mądrze napisał. Nietrudno chyba sobie wyobrazić sytuację, kiedy zawieszony zawodnik, przez którego klub spadł ligę niżej, pisze na msg (!), że chciałby tyle i tyle, bo Motor daje mu 2 razy więcej, co już ewidentnie dowodzi, że rozmawia z innymi klubami. Święty by się wkurzył, a co dopiero Mrozek, który chlapnął, że powinien jeździć za free. Łaguta poczuł się usprawiedliwiony, bo przecież tekst -za darmo - padł i mógł czym prędzej dogadać się z Kozłami.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Dziewczyno, zluzuj. Pisałaś do rzeczy a teraz jakieś dziwne teksty. Też tak mogę. A z kim miał się dogadać? Przecież nie ze Śledziami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
nataszek

Ale pytanie zadałam ja. Masz problem z kozłami? A w którym herbie pojawia się kozioł skaczący na jakiś krzew / drzewko?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
pz0

A ty masz problem ze śledziami?
Odwracasz kota ogonem. Zrobiłaś jakiś wyjazd z kozłami, wiedząc że Motor nie ma kozła a koziołka. Dobranoc, spadam spać.

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

No jak to jest koziołek, to ja jestem makowa panienka. Nie mam problemu ze śledziami jako takimi, ale nie widzę żadnego związku, dlatego zadałam pytanie, które jak widzę, jest niewygodne, bo odpowiedzi się nie doczekałam.

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Wybrzeże to szproty a śledzie to Białystok bo śledzikujom.
Ludzie mieszkam za granicą i to wiem - a wy w kraju jak dzieci we mgle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
nataszek

To się popisałeś swoją "wiedzą ". Dobrze, że mieszkasz za granicą, bo z takimi wiadomościami i ortografią kariery byś nie zrobił.

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Ortografią? chyba to, że "śledzikujom" nie ująłem w cudzysłów.
Nie sądzę, by spór ortograficzny między nami był tematem tego artykułu pana Ostafińskiego. Luzik :)

| Odpowiedz
blokuj
Tomek GKS

Natce chodzi o to że GKS Wybrzeża ani miasta Gdańsk oraz Sopot nie mają nic wspólnego z jakimikolwiek rybami. Gdynia ma je w herbie a łatka " Śledzie " przylgneła do Arki Gdynia. Pojmiesz to? Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Niczego nie pomyliłem .To była zaczpka , bo Natka uwzieła się na tego kozła . Szanuje bardzo Wybrzeże i kibicuje wam tak samo jak mój szwagier z Pruszcza . Pozdrawiam serdecznie :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Wawi L

To nie jest kozioł (samiec sarny), ale koziołek (samiec kozy) która skacze na krzew winorośli. Ogólnie mylenie pojęć może być obraźliwe dla osób które się identyfikują z danym miastem, herbem, barwą itd.
To coś takiego jak masz np. na nazwisko Łoś i się z ciebie śmieją, w godle Polski jest orzeł a ktoś powie, że to sroka , dla mnie nie jest to śmieszne, ale wręcz obraźliwe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
pz0

Spokojnie, ja już mam równo wywalone na to co się dzieje na SF. Naczelny z Czerwionki-Leszczyn myślał że mnie wkurzy jak skasuje moje konto. Nie wiesz kto uczy angielskiego w Czerwionce?

| Odpowiedz
blokuj
adamo rybnik

Przykro mi, że gubisz się gdy ktoś ma inne zdanie niż Ty i do tego napisze więcej niż dwa słowa.
Bywaj i ciesz się eligowcem póki jeszcze go macie.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

Nie. Mnie tylko pier*oli zdanie innych. Często nie chce mi się prowadzić pustych dyskusji jak widzę że ktoś nie ma pojęcia o czym gadam. I tak nie zrozumiesz. Cieszyć się? bardziej mnie cieszy lufka na Syberii, albo odrobina zioła i możliwość przebywania z fantastycznymi ludźmi w tym z Polakami. Ja to znam z życia a nie z TV albo internetu.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.