Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

- Dotąd byłem jego synem, teraz jestem dzi**ą. Prezes ROW-u mógł się ze mną dogadać na normalny kontrakt, wtedy nie musiałbym szukać innego klubu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby startować za darmo - mówi nam Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

zdaje się, ze ten cwaniaczek Łaguta nie może pojąć, że gdyby nie Mrozek to nie tylko w tym nadchodzącym ale i w kolejnym sezonie grosza by na żuzlu nie zobaczył. Jedynym zajęciem, którym mógłby sie parać to rozbijanie głową głazów na Kamczatce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Prosiłem raz, prosiłem drugi, poproszę ponownie o źródła i dowody na to, że działania prezesa Mrozka miały BEZPOŚREDNI wpływ na zmniejszenie kary dla Łaguty. Co takiego, poza aktywnością w mediach, zrobił K.M, że niezależna instytucja POLADA zmniejszyła karę Łaguty z 48 do 21 miesięcy. Chętnie poczytam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Zimny81

Przeczytałem ten artykuł i generalnie poza uwagami prezesa Mrozka W MEDIACH (nie w trakcie rozprawy) odnośnie pracy komisji (które zostały zbyte przez Rynkowskiego) nie ma tam nic więcej. Nie miało to żadnego wpływu na wyrok. Został on zmieniony z 48 na 24 miesiące, bo uznano, ze Łaguta wziął doping nieświadomie. Gdzie tutaj wpływ Mrozka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

czytaj między wierszami o tym jak Mrozek uderzył w kwesię podległości panelu pod Rynkowskiego i jak zlali w pierwszej instancji wszelkie wyjaśnienia. Oczywiście, ze jeżeli spodziewasz się w uzasadnieniu wyroku zdania o tym jaki wpływ miał prezes Rowu na jego skrócenie to stracisz tylko czas. Nie wiem, czy Polada uczyniła dobrze czy źle skracając wyrok ale każdy kto śledził sprawę na bieżąco wiedział, ze Mrozek jest mocno w tą kwestię zaangażowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zimny81

I oba te argumenty Mrozka zostały przez Rynkowskiego obalone. Wiec? To był szum medialny i nic poza tym. Nie widzę, żadnych dowodów na to, ze akcje Mrozka spowodowały np. że sprawa została skierowana do ponownego rozpatrzenia, albo ze przedstawił jakieś dowody, wskazujące niewinność Griszy. A ze był zaangażowany? No to jest oczywiste - walczył o być albo nie być ROWu w ekstraklasie, a nie o dobre imię Rosjanina

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zimny81

Ano nic i to tylko potwierdza, ze Mrozek nie miał żadnego wpływu na werdykt POLADA, a jedynie robił szum medialny. Mrozek walczył o uniewinnienie Łaguty, a nie o jak najniższy wymiar kary. 24 miesiące zostały zasądzone na podstawie przedstawionych dowodów, w których Grisza najwyraźniej wykazał, ze wział Meldonium nieświadomie. To jest normalne. Braleś doping swiadomie - dostajesz 4 lata, udowodnisz, ze nieswiadomie - 2 lata. Mrozek i jego popisy nie miały tutaj nic do rzeczy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.