Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

- Dotąd byłem jego synem, teraz jestem dzi**ą. Prezes ROW-u mógł się ze mną dogadać na normalny kontrakt, wtedy nie musiałbym szukać innego klubu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby startować za darmo - mówi nam Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

PeWuKa

Po obejrzeniu tej "konferencji" napiszę w możliwie największym skrócie i bez zbędnych ozdobników. Czy tym wszystkim frustracjom przez lata na pewno winny jest jakiś tam pojedynczy zawodnik, czy może raczej ten kto klubem zawiaduje? Od lat robicie z siebie regularnie pośmiewisko wynikające z braku ogłady, gaf, błędnych decyzji, zacietrzewienia osoby stojącej na czele klubu. Żaden inny klub nie robi takiego cyrku i tak regularnie (może poza ostatnimi wybrykami Nawrockiego). Facet bez dwóch zdań przypomina serialowego Nikodema Dyzmę, przywdziewa maskę kogoś kim nie jest i mami was swoimi nieudolnymi pomysłami na ten klub. Dla przykładu zestawcie sobie obok siebie waszego prezesa np. z tym młodym prezesem z Falubazu. Przecież to jak porównanie Syreny do Mercedesa. Ten drugi to sprawny menedżer. Pierwszy to randomowy Krzycho jakich pełno, bez kompetencji, pomysłów, ogłady, słownictwa. Nie potrafi znaleźć wspólnego języka z innymi ludźmi. Przecież ta konferencja to nic innego jak próba odwrócenia uwagi od rzeczywistej przyczyny porażki oraz próba zachowania swojego status quo. Robienie oblężonej twierdzy by zamaskować swoją nieudolność - Łaguta odszedł dlatego, że ten człowiek nie potrafił z nim negocjować. Chciał narzucić w swoim stylu to co wg niego jest jedynie słuszne i wyszło jak wyszło. Tak się nie dochodzi do kompromisu w dzisiejszych czasach. Facetowi brak wyczucia i zwykłego obycia w stosunku do innych. Wam ubiera teraz tą sytuację w szaty pokrzywdzenia i niesprawiedliwości, a wy to łykacie. Jak się czyta Wasze forum to wypowiadacie się mądrze i z sensem. Oglądając konferencję nie widać tego i bez urazy, ale wyglądacie jakbyście dopiero co wyszli wszyscy z roboty z kopalni i nie chciało Wam się nawet zadać składnie pytania. Na forum wypisujecie o co Wy się tam nie dopytacie, jakimi trudnymi pytaniami zarzucicie tego człowieka. I co potem wychodzi. Kompletnie nic. Facet widząc Was z takim nastawieniem może bez problemu wciskać swoje bajki i dalej okręcać Was wokół palca przez kolejne lata i tak to się będzie kręcić bo zachowujecie się jak łatwowierne dzieci. Spójrzcie trzeźwym okiem na przebieg tej konferencji: jakiś facet siedzi i wciąż bawi się aparatem i telefonem jakby dopiero co wyciągnął je spod choinki, tzw. pani Basia pokazuje jakieś dziewczęce śmieszne tatuaże na ręce i jako rzecznik też nie ma zbyt wiele do powiedzenia, natomiast główny aktor przemawia przaśnym językiem do "tłumu", dal którego nie zorganizowano nawet odpowiedniej ilości krzeseł i musi tkwić na baczność. Ten obrazek mówi bardzo wiele o profesjonaliźmie... Tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (24|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielki Motor

Komentarz dnia! Caloksztalt dzialalnosci p.prezesa mozna ujac prosto, tak ma byc jak mowie i basta... Kto w tym klubie pelnil kiedykolwiek role menedzera, trenera itp? Tam jest tylko on i kilka pionkow do potakiwania. Bezwzglednie ma duzy wklad w odnowe klubu ale pozniej to jego ego przeroslo Mount Everest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zgrobal

Kudos PeWuKa!!!! Ja sam nie mam cierpliwosci zeby opisywac podobne sytuacje (nie tylko w polskim sporcie) ale za to Ty, zrobiles to bezblednie. Takie, jakich wiele, zderzenie polskiej mentalnosci z Europa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.