Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

- Dotąd byłem jego synem, teraz jestem dzi**ą. Prezes ROW-u mógł się ze mną dogadać na normalny kontrakt, wtedy nie musiałbym szukać innego klubu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby startować za darmo - mówi nam Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

AVE STAL

Prezes mówi tymczasem, że ten sku*****n ma jechać za darmo, bo przez niego spadliśmy z ligi. Zastanawia mnie tylko jedno, mianowicie jak winien spadku może być zawodnik którego od roku nie ma w drużynie??? Ten Mrozek ma coś nie teges pod sufitem??? Skoro Griszy nie było to jak mógł być winien spadku?? To nie wina Griszy tylko reszta "orłów" pojechała jak mameje i tyle, cwaniactwo po pierwszym meczu z Lublinem jezdzenie quadem z flagą wielkości połowy boiska i afiszowanie sie " co to nie my" to teraz masz za swoje Panie Mrozek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LukEKSSG

Nie teges pod sufitem masz Ty, pomyśl że ten człowiek kłamie aby ratować tyłek. Ja już przestałem wierzyć zawodnikom i prezesom, jedno jest pewne, idą tam gdzie więcej dadzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.