Wątek dotyczący artykułu

Grigorij Łaguta: Prezes Mrozek chciał, żebym jeździł za darmo. Byłem jego synem, teraz nazywa mnie dzi**ą (wywiad)

- Dotąd byłem jego synem, teraz jestem dzi**ą. Prezes ROW-u mógł się ze mną dogadać na normalny kontrakt, wtedy nie musiałbym szukać innego klubu. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby startować za darmo - mówi nam Grigorij Łaguta.

przeczytaj cały artykuł

LukEKSSG

Przez Łagute spadł klub, zobowiązał sie aby uratować honor do jazdy w I lidze, wiedział, że płace w I lidze są inne przeciez to logiczne, a on myślał że Mrozek teraz da mu kontrakt na tym poziomie jak miał rok wcześniej?? Podejrzewam że prezes Mrozek przystał na warunki Łaguty które podał przez komunikatora, gadanie że chciał aby jeździł za darmo na 100% pewnie są bzdurą wyssaną z palca, ale przecież propozycja Lublina była Ekstraligowa więc pójde jednak tam bo kasa rządzi i nic więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Panie obejrzyj raz jeszcze transmisje z konferencji ROW.
Prezes wyraźnie mówi że Laguta powinien jechać za darmo (to jest nagrane).
Poza tym prezes stwierdził że w czasie zawieszenia nie można podpisywać z zawodnikiem kompletnie niczego,to coś się nie zgadza,wiedział że nie można niczego podpisywać a twierdzi że ma podpisane papiery ? (nie chodzi o kontrakt czy umowy prawne,Laguta w czasie zawieszenia nie może dawać nawet autografu).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
majster110

powiedział powinien a nie że bedzie to jest róznica . Tak ogólnie to nie życze ani Tobie ani twojemu klubowi żeby was tak w sposób wspaniały wyruchał jego mość złotówa Łaguta jak to zrobił Rybnikowi bo ja rozumiem że każdy tam idzie za swoim klubem ale takiego świństwa sie nie robi i pamiętaj on jeszcze z Lublinem nic nie podpisał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
majster110

dokładnie też uważam że oferta była na poziomie 1 ligi i tyle bo nie wierze że miał jezdzić za darmo po prostu ta złotówa patrzy tylko na kase dla siebie . Jest głównym winowajcą spadku Rybnika i on za to jeszcze odpowie a jeżeli twierdzi że sie nie wybiera do Rybnika to ja mowie ze to nastąpi prędzej niż on myśli i mam glęboką nadzieje że w tym czasie jak sie pojawi to na stadionie będzie ponad 11 tys ludzi i życzył bym sobie usłyszeć po raz pierwszy w życiu takie gwizdy na tego smierdziela

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.