Wątek dotyczący artykułu

Dorota Banaszczyk zaatakowała Annę Lewandowską. "Ona nie jest prawdziwą mistrzynią"

Od kilku dni trwa medialny spór między Dorotą Banaszczyk a Anną Lewandowską. Ta pierwsza uważa, że żona polskiego piłkarza nie zasłużyła na miano "prawdziwej mistrzyni karate". Długo nie trzeba było czekać na jej odpowiedź.

przeczytaj cały artykuł


Piotr Sadowski

Do pewnego momentu artykuł wzbudzał mój szacunek do D. Banaszczyk ale negowanie ciężkiej pracy, sukcesów innego sportowca, choćby w innej konkurencji karate, to już mało że przesada, żeby nie powiedzieć świństwo. A. Lewandowska była MŚ w kata a Banaszczyk jest MŚ w kumite. Ciężko to pojąć ?
Życzę dalszych sukcesów Pani Banaszczyk ale również tego aby dojrzała, bo to co mówi o innych ... kiedyś ta karma do niej wróci.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
grolo

Niestety, pani Banaszczyk ma już 22 lata a dojrzałości u niej nie widać. To czepianie się Lewandowskiej (niby dlaczego jej ??) to lekceważenie a wręcz dezawuowanie osiągnięć innego sportowca a także INNEJ dziedziny sportu ... Zalewanie się łzami, przeinaczanie słów wiceprezydenta i publiczne skargi na wypowiedzi, których nie było... To wszystko nie przystoi zawodniczce, która ze wschodnich sztuk walki powinna wynieść coś więcej niż tylko umiejętności fizyczne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.