Wątek dotyczący artykułu

Suzuki Puchar Polski. Stelmet - Stal. Ostrowianie mocno osłabieni

BM Slam Stal do finałowego turnieju Suzuki Puchar Polski przystąpi mocno osłabiona. W ostrowskim zespole w meczu ze Stelmetem Eneą BC nie wystąpi Nemanja Jaramaz, podstawowy rozgrywający. Szansę otrzyma Daniel Szymkiewicz.

przeczytaj cały artykuł

prawus

Moim zdaniem taki przedwczesny finał to mecz Arki z Anwilem , i w zwycięzcy tego meczu upatrywałbym finalistę którego z pewnością przeciwnikiem będzie Stelmet , a w tym meczu każdy wynik jest możliwy ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Asfodel

W takim razie lepiej, wróżbito Macieju, żebyście przeszli dziś Stal, bo śmiechom z tego wpisu nie będzie końca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Tańczący z łopatą

Wystarczy mieć IQ na poziomie krawężnika, żeby dowiedzieć się, że użytkownik "prawus" jest fanem Anwilu a nie Stelmetu. Widać jaki prezentujesz poziom umysłowy skoro nawet tego nie dostrzegasz. Nie dziwne, że masz same minusy i jesteś pośmiewiskiem tego forum. Innymi słowy, nie ważne, że nie piszą o Damianku czy jaki Mihevc jest świetny. Ważne, że ktoś śmiał napisać słowo "Stelmet" a tobie już się nóż w kieszeni otwiera. Możesz być bardziej żałosny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
coreZG

Ja pi....le, gość tyle czasu na forum, a niczego nie ogarnia. Mam wrażenie że komentuje to dziecko z podstawówki. Ale pod artykułem o Stelmecie jest pierwszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.