Wątek dotyczący artykułu

Termiński nie zna się na żużlu, ale jego odejście mogłoby zaszkodzić Get Well. Za Karkosikiem płaczą

Przemysław Termiński rozpowiada, że najpóźniej w sezonie 2020 zostawi Get Well. Część kibiców zaciera ręce, bo właściciel wyników nie ma, a na dokładkę pozbył się wychowanków. - Karkosika też wyrzucali, a dziś za nim płaczą - mówi Sławomir Kryjom.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
tylko speedway

Toruń jak i kibice nie są przyzwyczajeni do mizerii 5-7 miejsca, Toruń to zawsze był TOP4 i brak medalu to była porażka. Taki Grudziądz to był raczej satelitarny klub a teraz okazuje się, że są w stanie budować podobną drużynę. Mamy stabilny klub a wyjście ponad mizerie kosztuję i wydaję się , że tutaj tkwi problem. Termiński od strony finansowej prowadzi klub bezpiecznie ale pewnie patrząc w przeszłość liczył sportowo na coś więcej. Niestety wyjście ponad mizerię kosztuje-on sam nie będzie dokładał, Miasto ma inne dyscypypliny jak i obiekty sportowe, jego opcja polityczna też obecnie nie pomaga.
Będzie wynik, będzie klimat to tylko tak działa, nie jakieś desperackie zrywy na koniec sezony tylko skuteczność i walka w każdym meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.