Wątek dotyczący artykułu

Grzegorz Zengota: Wiadomość o Łagucie tchnęła w drużynę wiarę. Czekamy na niego (wywiad)

- Naszym celem jest utrzymanie w PGE Ekstralidze, a pojawienie się Grigorija Łaguty może nam pomóc go zrealizować. Czekamy na Griszę - mówi Grzegorz Zengota. Nowy zawodnik beniaminka nie kryje, że w Motorze czeka go spore wyzwanie.

przeczytaj cały artykuł

MW.

No żeby tylko GŁ do Was dojechał, bo przed 15 maja to może jeszcze czmychnąć do innej drużyny!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

Jak go chcą to nie ma wyjścia. Może teraz nie dadzą ale jak ktoś wtopi dwa- trzy mecze to kto wie. A najśmieszniejsze jak znajdzie się desperat, który przepłaci Lublin a Łaguta powie, że jest lojalny i zostanie w Lublinie :)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mordred

Laguta i lojalność ? Jest taki filmik jak skacze z kibicami Włókniarza Częstochowa śpiewając "kto nie skacze ten z Torunia " a chwilę potem był już zawodnikiem KS Toruń więc błagam nie KPIJ ps chyba że żartowałeś :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Corlleon

No za darmo nikt nie pojedzie, ale byly czasy że i Chrisowi proponowano w innych klubach wiekszą kasę i zostawał. To tez można powiedziec o Wofindenie. Czy z Polskich zawodników takim jest Np Patryk Dudek czy Zmarzlik.Jest jeszcze kilku zawodników którzy nieczęsto zmeiniają kluby.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pz0

Tak na poważnie to przykłady z... Torunia. Jaguś. Coś fantastycznego, no nie?
Miedziak, ale go właściwie wywalili, Przedpełski, tak samo. Jak niżej Holder.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Jagus , Balinski ale to pokolenie , ktore w sercach mialo barwy klubowe ! Teraz klub to bankomat , niestety trzeba sie z tym pogodzic :} Labert tez u nas od poczatku , ale czy tak bedzie zawsze ?

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
pz0

O to, to, to. Do tego Robert, czy Kępa z małą przygodą poza, ale za to dostarczył nam następne pokolenie :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
simon68

U Roberta jest troche inna hierarchia wartosci .Pieniadze oczywiscie sa wazne , ale nie sa decydujacym czynnikiem . On ma swoj plan na rozwoj i budowanie kariery . Ostatni sezon mial bardzo pracowity . Jezdzil praktycznie wszedzie , nie dla pieniedzy , ale by poznac jak najwieksza liczbe torow i nauczyc sie szybko sie do nich dostosowac Takie doswiadczenie napewno zaprocentuje w przyszlosci .A jak dlugo bedzie z nami ? Napewno tak dlugo jak klub bedzie umozliwial mu ten rozwoj :}

| Odpowiedz
blokuj
pz0

No właśnie "paczam". Co za moda na zmienianie avatarów? Może jestem za bardzo "obrazkowiec"? Wydaje mi się że avatar to coś jak ryj w świecie rzeczywistym. Mój z kolei jest ten sam od kiedy wprowadzili rejestrację na SF.
Co do Lamberta to trochę wątpię że to będzie drugi Adams (Chociaż ze trzy sezony był przecież i u nas i miał jakąś przygodę z Wrockiem) Sam ganiałem na Zygmuntowskie na objawienie ligi), to już nie te czasy. Obym się mylił, oby u nas jak najdłużej, bo jestem niemal pewien że to będzie grajek ze ścisłego światowego topu. Te same przeczucia miałem co do kangura już od pierwszych meczy.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Ja z kolei, w ogóle nie przywiązuję się do obrazków w avatarze :)
Też myślę, że młody będzie topowym grajkiem, pewnie potrzeba mu jeszcze ze dwa, trzy sezony. Objeżdża się, inwestuje w sprzęt, a że jeździć potrafi to już nie raz udowodnił. Baraż z Rzeszowem to był jego majstersztyk. Słabiej radzi sobie na betonie ale i tego się nauczy.
Pewnie, że z czasem zmieni barwy, każdy zawodnik potrzebuje raz na jakiś czas zmienić otoczenie. Inna sprawa, że mamy właśnie na tapecie przykład, jak ten sport wygląda. Nie ma zmiłuj. Może za niewiele większe pieniądze nie pójdzie ale jak ktoś sypnie odpowiednio więcej to nie mam wątpliwości. W Kings Lynn się trzyma choć pewnie miał już oferty od całej ligi angielskiej. Tyle, że tam ma status gwiazdy, a poza tym tam nie jeździ się zarabiać :)
Mnie bardzo cieszy, że mamy możliwość patrzeć z bliska jak się rozwija. Być może za kilka lat powiemy, że u nas zaczynał polską przygodę z żużlem mistrz świata i te kilka ładnych sezonów nas reprezentował.
Na koniec, to przy wszystkim powyższym bardzo sympatyczny chłopak :)

| Odpowiedz
blokuj
Xing Zao Chan

Wczoraj widziałem busa:)
Mignął mi na trasie W-Z. Widziałem tylko jego tył. Granatowy z postacią zawodnika na motorze w pozycji am face. Vacul ma tak wyklejoną postać na swoim ale inny kolor i wiadomo, że to nie Vacul. Usiłuję dociec kto u nas był. I pytanie znasz jakąs stronkę z busami zawodników czy coś takiego jest w ogóle. Bo szukam i tak skromnie.

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Też szukałem swego czasu, ciężko mi to szło i nie znalazłem :) Stronki niestety też nie znalazłem :/ Próbuj po stronach zawodników na fb jak masz jakieś podejrzenia :) Rejestracją nie ma się co sugerować bo teraz wszystko leasingowane :)

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Witam. A moim zdaniem np. Ligę niemiecką powinien odpuścić. Liga niemiecka to liga amatorska. Tam nie trudno o kontuzję. Reszta lig ok. Ostatnio rozmawiałem z byłym już mechanikiem A.J. na temat Roberta. Również on stwierdził że taka duża ilość startów w ubiegłym roku doprowadziła do tego, że się trochę Robert gubił. Co pokazały wyniki w niektórych meczach.

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

Antonin Kasper. W Rzeszowie wylądował tylko dlatego że w latach 90-tych zapanowała moda na gwiazdy z GP. Nam też się udzieliło:mistrz świata Greg Hancock póżniej wicemistrz Jimmy Nilsen. Tylko i wyłącznie z naszego powodu Tony był 3 sezony poza Gnieznem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
lamotte picquet

Lojalność ale w drugą stronę to pokazał prezes walkower Raffiffi czy Rafaello ( jak to leciało ? ) wywalając Marcina Nowaka, który identyfikował się ze Startem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
krecik start

W pierwszej chwili nie skojarzyłem. Przeczytałem kilka sensownych komentarzy w jego wykonaniu i to mnie zmyliło a przecież stary Amon raz po raz też napisał coś rozsądnego.

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Było to kpiarskie i prześmiewcze. Niestety lojalność żużlowca to cecha zanikająca. Niewielu zostało takich jak Jerzy Mordel.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Zależy komu sie bedzie tyłek palił :) Mogą tez (odpukac) posypać się w jakiś drużynach kontuzje i Grisza bedzie przydatny. Swoją drogą Hancock wtedy też może mieć wzięcie .

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.