Wątek dotyczący artykułu

Kluczowy kontrakt Korony Handball. Honorata Syncerz nadal w kieleckim klubie

Kibice Korony Handball Kielce mogą odetchnąć z ulgą. Kontrakt z tym zespołem o kolejne dwa lata przedłużyła Honorata Syncerz, zdecydowanie najskuteczniejsza zawodniczka PGNiG Superligi.

przeczytaj cały artykuł

jestescienajlepsze

Kielce nie błyszczą w tym sezonie, ale biorąc pod uwagę zeszły sezon klub idzie stopniowo w górę, kto wie czym zaskoczy w przyszłym sezonie. Dwa, trzy wzmocnienia i mogą sprawić niespodziankę jak Kobierzyce w tym sezonie, szczególnie pod wodzą obecnego trenera. Dodatkowo prezydentem Kielc został Bogdan Wenta często widywany na meczach przy ul. Krakowskiej. Syncerz rzuca bramki nie tylko zespołom z dolnej części tabeli, bo przecież Elblągowi i Koszalinowi rzuciła po 14 bramek. W zeszłej rundzie w Lublinie też była najbardziej bramkostrzelną zawodniczką Korony. W obliczu kontuzji, później jak się okazało i ciąży Romki to Honorata to jedyna zmienniczka dla Achruk w tym momencie. Gdyby w Kielcach była jeszcze jedna zawodniczka na jej poziomie to Kielce spokojnie byłyby w pierwszej 6 tabeli. Sam jestem ciekawy jak Honorata zaprezentowała by się w meczu z orzełkiem na piersi - mowa tu o pierwszej reprezentacji. Mam nadzieję, że "trener" Krowicki doceni jej osiągnięcia i zobaczymy ją w meczu z Serbkami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

"Dodatkowo prezydentem Kielc został Bogdan Wenta często widywany na meczach przy ul. Krakowskiej."

Może w ramach przyszłorocznego budżetu przeznaczy więcej kasy także na szczypiornistki - z tego co wiem, na kształt tegorocznego większy wpływ miał jeszcze poprzedni prezydent i Wencie udało się przeforsować jedynie zwiększoną dotację dla Vive.

Marcowy turniej to jedyny sprawdzian przed dwumeczem z Serbią, więc jeśli teraz Honorata nie dostanie szansy, to na jej ewentualny debiut musielibyśmy czekać pewnie aż do jesieni. Tylko jeśli z Serbią znowu przegramy i szansa na igrzyska ulotni się bezpowrotnie, a później okaże się, że Honorata daje radę także w reprezentacji, pozostaną dywagacje "co by było, gdyby..."

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.