Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga: Gwardia stłamszona w Płocku. Koncert Adama Morawskiego

Z taką skutecznością Gwardia Opole nie mogła nawet marzyć o dobrym wyniku w Płocku, Orlen Wisła straciła tylko pięć bramek przed przerwą. Adam Morawski bronił kapitalnie i zupełnie zneutralizował czwartą drużynę zeszłego sezonu (29:17).

przeczytaj cały artykuł

kuba859

no dobra, ale jednak mówimy o Pogoni, której celem jest utrzymanie w lidze, a tutaj grała Gwardia, która co roku zapowiada powalczenie o medale. Gwardia powinna grać jednak lepiej. Samego meczu nie widziałem, widziałem tylko relacje i statystyki i pierwsza połowa to dramat Gwardii. W 20 minucie pada gol dla Gwardii i tyle do końca pierwszej połowy, a przecież w 22 minucie kary dostają Piechowski i Sulic, a Gwardia przegrywa okres gry w podwójnej przewadze. Jak? Brawo dla Wisły i brawo dla Morawskiego, który zaliczył świetny występ i lodowaty prysznic dla Gwardii, bo tak grając to o medalach możecie zapomnieć...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.