Wątek dotyczący artykułu

Dariusz Ostafiński. Bez Hamulców 2.0: Łaguta wisi na linach. Czy Mrozek pośle go na deski? (felieton)

Grigorij Łaguta udzielił mi wywiadu i wyjaśnił, dlaczego porzucił ROW na rzecz Motoru. Wyniki sondy pod rozmową pokazują, że zawodnik przekonał znaczną część opinii publicznej do swoich racji. Prezes Krzysztof Mrozek na pewno tego tak nie zostawi.

przeczytaj cały artykuł

row_rk

Szanowny panie redaktorze prosze mi wytlumaczyc skad ta nienawiesc do Rybnika po wpadce Laguty pisal pan tylko o tym ze Rybnik powinnein spasc z ligi ze jestesmy be i takie tam. Teraz pan pisze ze jest obiekywny po czym wipisuje jakie to niby pan prezes publicznie wygaduje na pana Lagute przeciez byl pan na konferencji ale zamiast sluchac kto co gaada wolal pan sobie tam cos pisac no i napisal pan ze znow pan prezes jest najgorszy na swiecie i tym podobnym za takie klamstwa ktos powinnen pana po sadach ciagnac zreszta zalaczam filmik z konferencji ja tam nie widze zadnych "ruskich" wyzwiskch

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.