Wątek dotyczący artykułu

Niektórzy mówią o poważnym błędzie prezesa Mrozka. Mógł już dawno zablokować Łagutę

Grigorij Łaguta wystawił ROW i podpisał kontrakt ze Speed Car Motorem. Niektórzy zastanawiają się, czy prezes Krzysztof Mrozek w całej sprawie nie popełnił błędu. Regulamin pozwalał mu na zablokowanie Rosjanina.

przeczytaj cały artykuł

Cysio

Redaktorze Galewski, jakim cudem ROW mógł nałożyć na Łagutę karę 500 tys z przepisu 21.7 zbioru zasad, skoro ten przepis został dopisany do regulaminu w sezonie 2018, a Grisza wpadkę zaliczył w sezonie 2017 ? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Cysio

Generalnie przerąbany temat. Oczywiście majątek który miałeś przed ślubem jest Twoim odrębnym majątkiem, ale reszta nabyta w trakcie to już wspólne. Orzeczenie o winie w rozwodzie też bez znaczenia przy podziale majątku. Musiałbyś udowodnić żona trwoniła Wasz majątek(np hazard, uzależnienie od używek itd).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
j_galewski

Witam! Nie ma to większego znaczenia. Klub może nakładać dodatkowe kary, a zawodnik, jeśli się z nimi nie zgadza, może się odwołać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Cysio

Ma, i to zasadnicze. Bo od sezonu 2018 taka kara jest wpisana do regulaminu i z automatu jest częścią kontraktu. A wcześniej trzeba było karę za naruszenie przepisów antydopingowych dopisywać do kontraktu, na co zawodnik w trakcie negocjacji mógł się nie zgodzić. I pewnie nikt się na takie kary nie zgadzał, choćby dlatego że mógł zaliczyć wpadkę nieświadomie(casus Patryka Dudka, zakładając że mówił prawdę).
Dlatego właśnie po wpadce Griszy dopisano taką karę do regulaminu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Cysio

Nie ma znaczenia kiedy był wyrok. To kara umowna wynikająca z umowy(kontraktu). A kontrakt z ROWem Grisza miał na sezon 2017, a nie 2018.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
j_galewski

Pytałem i stanowisko związku w tej sprawie jest inne. Poza tym, w regulaminie widniały już wtedy inne kary, które można było spokojnie nałożyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
simon68

Nie wiem czy zdaje sobie Pan sprawę że dyskutuje z ekspertem .Radze używać sprawdzony argumentów . pz A przy okazji nie chce Pan proporczyka Motoru :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
simon68

Jestem dobrze wychowany i chciałem zaproponować jakąś formę wdzięczności za dobre słowa redaktora o naszym Motorze :)))

| Odpowiedz
blokuj
ScIeRwO - Zacisze

Ten na zdjeciu w avatarze to prawdziwy wizerunek najwiekszego scier....wa i zera na tym portalu, nalezy uzyc zdjecia jako spluwaczki lub oddac na to cos stolec najlepiej rzadki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
adamo rybnik

Wiesz kolego do tej pory Cię bardzo szanowałem, ale widzę że ostatnimi czasy (związanymi z Twoim Gri$zką) zaczynasz odpływać !
Myślałem, że jesteś bardziej stabilny emocjonalnie i dojrzalszy.

| Odpowiedz
blokuj
tarnów pany

Jesteś może nauczycielem języka polskiego?Tutaj piszą różni ludzie i myślę,że gramatyka nie jest najważniejsza tylko treść.Ja ukończyłem 5 klas szkoły podstawowej i też nie jestem mocny z ortografi a nikt nie zwraca mi uwagi.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

To mnie akurat nie dziwi, bo nie raz już związek zajmował stanowisko zupełnie oderwane od przepisów regulaminu, a bywało że wręcz z nimi sprzeczne. Jak choćby kara ujemnych punktów dla Unibaxu, która była sprzeczna z regulaminem 2013.
A z innych kar to ROW ewentualnie mógł nałożyć 50 tys za niesportowy tryb życia i 50 tys za naruszenie wizerunku klubu. I to chyba tyle, bo 50 tys za każdą nieobecność mimo powołania raczej by się nie ostało, gdyż nie można powoływać zawieszonego zawodnika. Choć oczywiście związek mógłby uznać inaczej :D
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
j_galewski

Kara za niestawienie się na zawody, niesportowy tryb życia, naruszenie wizerunku klubu, niewykonanie obowiązków marketingowych. Sporo by się z tego uzbierało. Z pewnością można było również wnioskować o rozliczenie kwoty za podpis pod kontraktem. A co do wspomnianych 500 000 zł, to pytałem, czy byłaby taka możliwość. Uzyskałem informację, że tak i stąd informacja w tekście. Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
stalowy holender

korzystajac z okazji , chcialbym poznac panskie stanowisko w innej aczkolwiek "smiedzacej "sprawie , mianowicie problem dotyczy cenzury przez duze "C" wypowiedzi zawodnikow , dzialaczy i osob funkcyjnych . Jestem daleki od upolitycznienia tego zjawiska lecz , czy nie uwaza Pan ze wprowadzajac przepis gdzie zawodnicy MUSZA byc do dyspozycji mediow przed , po lub w trakcie oraz poza zawodami to cenzura mocno wypacza sens jakichkolwiek konferencji czy wywiadow ...nigdy nie dowiemy sie tego najwaznieszego: zdania danej osoby na dany temat jesli bedzie to kolidowac z tzw "wizerunkiem "czy to GKSZ czy E-ligi czy PZM ...nigdy juz nie uslysze prawdziwej wypowiedzi np G Walaska czy M Zagara lub czegos w stylu Drabika seniora czy nawet Mrozka ...to wszystko jest jedna wielka farsa , w ktorej wszyscy znaja swoje role ...po co?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Stahl Landsberg

Panie Galewski, moze troche odbiegne od tematu ale ze wzgledu na pana chwilowa aktywnosc chcialbym poruszyc temat hejtu i braku Waszej reakcji na to co wypisuje osobnik znany pod nickiem RUSEK - ZACISZE. Inna sprawa ze to multikontowiec ale skala nienawisci i hejtu ze strony tego indywiduum przekracza wszelkie granice, wczoraj w temacie o W.Trofimovie dodal post w ktorymi wyzywal Lubelakow od banderowcow i wstawil film z prawdziwymi obrazami rzezi wolynskiej.... daleko nie trzeba szukac kiedy nabijal sie ze smierci Kurmanka na tematach o Falubazie itp.. Gdzie jestescie kiedy takie zero probuje sie tu lansowac od lat?? Wystarczy wejsc na jego konto i skala zjawiska przeraza, poza hejtem i pustymi tekstami o debowych-mocnych to zero nic wiecej nie wnosi. Ja rozumiem wolnosc slowa ale tu przekraczane sa wszelkie normy!! Jesli ew. dojdzie do linczu, zachowam ten tekst jako dowod ze sprawa zostala poruszona i nic nie zostalo na czas zrobione. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
lamotte picquet

Przyłączam się i podaję na tacy konta tej gadziny Tomka Łapki:
Tomek z bamy,
Rusek zacisze,
Cicha Aga,
Jolka po 40 tce,
Widder,
Haszmen.
Reszty już nie pamiętam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Penhal

Bardzo cieszy to co Pan pisze.Swoją drogą jest tu bardzo wielu których należało by sprawdzić. Przyjrzałbym się też pracy moderatorów, bo za normalne teksty można dostać ostrzeżenie.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
ScIeRwO - Zacisze

Zdjecie w avatarze to prawdziwy wizerunek najwiekszego scier....wa i zera na tym portalu, nalezy uzyc zdjecia jako spluwaczki lub oddac na to cos stolec najlepiej rzadki.

| Odpowiedz
blokuj
ScIeRwO - Zacisze

Zdjecie w avatarze to prawdziwy wizerunek najwiekszego scier....wa i zera na tym portalu, nalezy uzyc zdjecia jako spluwaczki lub oddac na to cos stolec najlepiej rzadki.

| Odpowiedz
blokuj
ScIeRwO - Zacisze

O gorzowskim wszarzu, Rusku. Nie ma szacunku do nikogo i niczego. Wyzywal Lubelakow od banderowcow i wrzucil film z prawdziwej rzezi wolynskiej na temacie o W.Trofimovie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

To i ja skorzystam z okazji i pozwolę sobie zgłosić 2 sprawy:
1. Dlaczego usuwane są posty z linkami do artykułów/blogów na SF ? Bo inne linki ok, ale żeby do Waszego portalu ?
2. Od jakiegoś czasu nie działa odpowiadanie na posty pod artykułami na przeglądarce Microsoft Edge.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
stalowy holender

korzystajac z okazji , chcialbym poznac panskie stanowisko w innej aczkolwiek "smiedzacej "sprawie , mianowicie problem dotyczy cenzury przez duze "C" wypowiedzi zawodnikow , dzialaczy i osob funkcyjnych . Jestem daleki od upolitycznienia tego zjawiska lecz , czy nie uwaza Pan ze wprowadzajac przepis gdzie zawodnicy MUSZA byc do dyspozycji mediow przed , po lub w trakcie oraz poza zawodami to cenzura mocno wypacza sens jakichkolwiek konferencji czy wywiadow ...nigdy nie dowiemy sie tego najwaznieszego: zdania danej osoby na dany temat jesli bedzie to kolidowac z tzw "wizerunkiem "czy to GKSZ czy E-ligi czy PZM ...nigdy juz nie uslysze prawdziwej wypowiedzi np G Walaska czy M Zagara lub czegos w stylu Drabika seniora czy nawet Mrozka ...to wszystko jest jedna wielka farsa , w ktorej wszyscy znaja swoje role ...po co?

| Odpowiedz
blokuj
Stahl Landsberg

Wczoraj po moim poscie to zero znowu probowalo nieudolnie wstawic ten sam bulwersujacy film...nikt tu nic nie robi dopoki ktos nie zglosi a za takie rzeczy z urzedu powinien byc dozywotni ban i sprawa do sadu. Maja jego dane, jesli oni nie usuna tego wrzodu zrobie to ja predzej czy pozniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.