Wątek dotyczący artykułu

ROW nawet bez Łaguty może wygrać ligę. Sundstroem przed ogromną szansą (Nasz Typ)

Nie będzie Grigorija Łaguta, nie będzie awansu? To pytanie zadają sobie kibice ROW-u Rybnik. Bez Rosjanina rybnicka drużyna straciła na sile rażenia. Nie oznacza to jednak, że została pozbawiona szans na awans do PGE Ekstraligi.

przeczytaj cały artykuł

Kriso

Mimo, że jestem kibicem ROW to śmieszy mnie już ten cały Pan Mrozek. Papla wiecznie jakieś bzdety typu: "wrócimy i zdobędziemy mistrza", "Woryna mistrzem Świata", podczas afery dopingowej na spotkaniach z kibicami co i rusz mówił o tym że na pewno wygrają w trybunale PZM, potem że w POLADA itp itd a my naiwni słuchamy tego czczego gadania. Panie Mrozek, Rybnik jest wdzięczny za odbudowanie żużla w tym mieście, ale weź Pan się już ogarnij i nie opowiadaj jakiś bajek bo robisz Pan z siebie MITOMANA!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zieniu_82

Widzę że czujesz się na tyle mocny żeby zastąpić Naszego Bonda 007?
Daj spokój - Mrozek uratował żużlowca, zdradził go człowiek.
Ja nadal ufam w Naszego Prezesa i jego krótkie galotki i ciemne brele tego nie zmienią! Ma facet ja..jca i walczy jak LEW.
W tym sezonie strzał w 10 będzie ... nasz coach!
pozdROWienia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.