Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Superliga kobiet: Koronie starczyło mocy na 24 minuty. Lublinianki dały lekcję piłki ręcznej

Korona Handball Kielce do 24 minuty dzielnie dotrzymywała kroku MKS-owi Perle Lublin. Później jednak faworyt dał gospodyniom prawdziwą lekcję handballu. Prowadził już różnicą dwunastu bramek, a ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 24:34.

przeczytaj cały artykuł

Montana

Widzę że dalej jest tu uprawiana komuna.Komentarz Mój i Prezesa został wykasowany, natomiast zostawia się posty osoby o nicku skarpeta trenera która pisze tu w naszym kierunku kalumnie!!! Może mi p. to wyjaśnić p. redaktorze!!!??? Powtórzę to więc po raz drugi. Nas w Kielcach ponad 40 osób,autokar + samochody osobowe,doping na maxa przez cały mecz,byliśmy jak u siebie.Kielce pod tym względem nie istniały,sportowo też ogromna różnica,można tylko oddać drużynie z Kielc że walczyła do końca ambitnie,na tyle ile mogła.Po meczu piątki z naszymi dziewczynami,głośnie skandowanie imion i nazwisk naszych byłych zawodniczek i dobra zabawa.Reasumując wyjazd bardzo udany,cieszy rosnąca forma w kontekście nadchodzących bardzo ważnych meczy. ps. p. redaktorze jakby chciał p, znowu coś kasować proszę najpierw się do mnie odezwać.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.