Wątek dotyczący artykułu

Motor działa na szkodę spółki Ekstraliga? Potrzebna poważna rozmowa na marcowej platformie

Prezes ROW-u Rybnik mówi, że Motor kontraktując Grigorija Łagutę psuje rynek i działa na szkodę spółki Ektraliga. Prezes Włókniarza, któremu Motor chciał podkraść Mateja Zagara, przyznaje, że jest potrzebna rozmowa w sprawie tego typu działań.

przeczytaj cały artykuł


boria1972

Ostafa czepił się Motoru jak temat Nawrockiego przestał elektryzować ale pytanie mam takie czy na szkodę spółki Ekstraliga nie działała Zielona wyrywając Vaculika? a Toruń jak wyrwał Holtę z Częstochowy?!? Myślę że każdy kto interesuje się żużlem i śledzi E-LIGĘ to takich przykładów podał by wiele że zawodnicy migrują, moimi zdaniem to dobrze podnosi to poziom sportowy nie tylko poszczególnych klubów ale i zawodników weźmy za przykład Miedzińskiego. Pozdrawiam normalnych fanów żużla...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KKS OSTROVIA 1909

Zgadzam się. Temat p.Nawrockiego umarł więc trzeba "zarobic wierszówke" na czymś innym panie "pożal sie boże" redaktorze. Czuje że koncówka lutego i początek marca bedzie w stylu "dzien bez artykułu o Motorze dniem straconym".No cóz ale idzie sie przyzwyczaic do poziomu SF ,a moze lepiej by brzmiało "Zuzlowy pudelek info" ???
A wracając do tematu to takich przykładów podał bym wiele że zawodnicy migrują tam gdzie lepiej placą. A jak klub stac na takie kontrakt to ich sprawa. A prezesi klubów to swiete krowy??? Do konca rozgrywek dwie trzy rundy ,a juz podchody robią do zawodników ,obiecanki ,rozmowy, ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
boria1972

Pamiętam taki transfer jak Gollob poszedł do Torunia to był dopiero gruby temat... Kibice nie chcieli Tomkowi braw bić ale po kilku kolejkach wszyscy przywykli.
Ward też pokazał klasę jak najpierw deptał w błocie szalik zielonej a później jeździł dla niej... Takie rzeczy się zdarzają ale dzięki takim wydarzeniom nie nudzi się nam zimą... Byłe do wiosny już nie mogę doczekać się pierwszych treningów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.