Wątek dotyczący artykułu

Włoskie media: Milik najsłabszy w SSC Napoli. "Skończy się na kanapie u psychoanalityka"

Arkadiusz Milik miał kilka okazji do zdobycia gola w starciu z Torino, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Włoskie media uznały polskiego napastnika za najsłabszego piłkarza SSC Napoli.

przeczytaj cały artykuł


Ricciardo

Świetnie się to czyta i można się przy tym uśmiać :) Ale tak jak życzę Piątkowi, żeby ten piękny sen trwał wiecznie, skuteczność go nie opuszczała, był jak mityczny Midas, tak Arkowi trzeba życzyć, żeby jednak był skuteczniejszy - i przede wszystkim gdzieś w kontekście reprezentacji.
Choć między Bogiem a prawdą, to on i Lewy powinni na dziś ławę grzać, a w wyjściowym składzie powinien wychodzić Krzysztof Piątek!
Tamci najwyżej go zmienić na ostatnie 15-20 minut, jak się Krzysiek już nastrzela :)
No ale Brzęczek chyba jeszcze tego nie zrozumie ;)
...i obawiam się, że z pół narodu też będzie ciężko do tej koncepcji przekonać ;)
Bo tak poważnie, na dwóch napastników, to nie jesteśmy grać w stanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ricciardo

No w sumie nie można nie przyznać Ci racji, a na pewno Miodka miałbyś po swojej stronie.. już tak mówiąc między nami... lub Bogiem a prawdą ;)
A tak serio, to szkoda, że z całego tego mojego komentarza, postanowiłeś tylko wyłowić jakiś jeden błąd językowy, niż powiedzmy coś tam odpowiedzieć bardziej w temacie - skoro już zdecydowałeś się odpisać na ten komentarz.
Ale, może przy następnej okazji... jeśli oczywiście będę miał się na baczności ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
franek

Tylko że Lewy swoją robotę robi w Reprezentacji i nie tylko jeśli chodzi o strzelanie goli. Piątek dostał 2 szansy na pokazanie się i jak na razie w jednym meczu zagrał kiepsko a za drugim strzelił gola którego wypracował mu Lewy i po za tym nic nie pokazał. Statystyki nie wygrają meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ricciardo

Pociągnąłbym ten temat, ale bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że problemem naszej reprezentacji nie są napastnicy, a już na pewno nie podstawowym, tak samo jak to, czy między słupkami ma stać Szczęsny czy Fabiański.
Tak czy inaczej wolę Piątka m.in. za to, że jest świeższy, bardziej głodny strzelania goli i dodatkowo wydaje się, że ma lepszy instynkt, jak chodzi o to, jak się ustawić i wymanewrować obrońców.
Te dwie bramki zdobyte z Atalantą są po prostu wzorem na to, jak idealnie wyszedł do podań i ubiegł rywali. Intuicją i antycypacją wykazał się po prostu świetną, nie mówiąc o precyzji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.