Wątek dotyczący artykułu

Szymon Mierzyński: Jedno w Lechu Poznań już wiedzą - Adam Nawałka nie jest cudotwórcą (komentarz)

Jeśli ktoś wierzył, że Adam Nawałka okaże się remedium na wszystkie kłopoty Lecha, to teraz nie ma już złudzeń. Start ligowej wiosny w wykonaniu poznaniaków potwierdził najgorsze obawy kibiców.

przeczytaj cały artykuł


Michał Ciszak

Na nikogo nie ma bata. Nie ma żadnych środków represyjnych ani a piłkarzy ani na trenera .
Za takie pieniądze jakie bierze Nawałka z całym sztabem to nawet konia nauczy się grać w piłkę .Sami super fachowcy. zawodnicy są jacy są ale przede wszystkim brak warsztatu.. A jakie niby miał osiągnięcia ? Trener z niego żaden .Selekcjoner to może jeszcze .A jak się jest selekcjonerem to do dyspozycji jest mnóstwo piłkarzy. Zresztą kilka meczy które wygrał to tylko szczęśliwe zwycięstwa opatrzone wieloma zawałami serca .A na koniec te wieczne bajki opowiadane dziennikarzom .Odnosząc się więc do artykułu....Nawałka nie jest żadnym cudotwórcą jest człowiekiem o tzw. odpowiedzialności politycznej czyli żadnej. Jak się uda to chwała a jak nie to do domu i taka to konsekwencja ....pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Timothy

Nawałka nie umie przygotować żadnej drużyny którą prowadzi do sezonu pod względem fizycznym i taktycznym,w Lechu wyjdzie jego dyletanctwo i brak podstaw trenerki.Przebije Smudę i zostanie Dyzmą Drugim Trenerstwa.Nie wiem czemu nikt głośno tego nie mówi.przecież nawet średnio znający się na futbolu widzą jego absurdy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.