Wątek dotyczący artykułu

Honorowy prezes Stali atakuje prezesa Kaczyńskiego za dwie wieże i aferę ze spółką Srebrna

Władysław Komarnicki zabrał głos w sprawie publikowanych przez "Gazetę Wyborczą" taśm Jarosława Kaczyńskiego. - Runął mit prawego człowieka - mówi honorowy prezes Stali. - Mamy państwo wirtualne i standardy znane z Rosji i Białorusi.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Łódź

Ale wiesz o co chodzi ja do wroga nie jadę z prostego powodu . Zburzyli nasz kraj , a ja mam im napędzać gospodarke ? I sprzedać się dla paru euro ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bawarczyk

Masz przeciez swoj PIS - to nie musisz nigdzie jezdzic.
Ja myslalem, ze PO jest waszym wrogiem?
Przeciez kazdy kto mysli inaczej, jest przez was automatycznie szyderczo zaliczany do Platformy Obywatelskie (nie wiem zreszta czemu).
Zycze tobie samych dobrych polskich dni, ale do nas (Europy) prosze nie przyjezdzaj !
Niestety, ale nie jestes juz wiecej tutaj mile widziany !
Wszystko w temacie.
P.S.
Zachlyszcz sie swoim Zbawicielem Polski a reszte rodu ludzkiego zostaw po prostu w spokoju!
Europa Zachodnia bez ciebie i tobie podobnym sobie z pewnoscia poradzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|12)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łódź

Zonk , przykro mi że Cię rozczarowuje , nie jestem ani za pis , po , sld , czy tam kto jeszcze , zwisa mi to i powiewa . Nie pisałem również że jestem w polsce czy europie. Masz dużą bujną wyobraźnie. Auwiderzejn , czy jakoś tak . Miej tą satysfakcję i popraw mnie nieuka :-))). Kiedy w końcu zrozumiesz że to portal sportowy , nie polityczny. Chyba że ty jesteś ręką Ostafy , to nic Cię nie przekona , mnie nie zdziwi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.