Dyskusja

Sektor Gości 103. Witold Bańka: Powrót Kubicy to niesamowita historia. Ktoś nagra o tym film [3/6]

Czy minister sportu i turystyki Witold Bańka wierzył w powrót Roberta Kubicy do Formuły 1? Jak ocenia historię polskiego kierowcy, który po 8 latach od wypadku w Ronde di Andora i 18 operacjach zdołał wrócić na szczyt? Dlaczego minister spodziewa się, że znajdą się chętni, żeby nagrać film o Robercie Kubicy? Czy są szanse, że Polska Fundacja Narodowa znajdzie środki na taką produkcję? Jak Bańka postrzega decyzję PKN Orlen o podjęciu sponsoringu zespołu Williams Racing, w którym będzie jeździł Robert Kubica? Zapraszamy do obejrzenia trzeciej części 103. odcinka programu "Sektor Gości". Z Witoldem Bańką rozmawia Michał Bugno. 

obejrzyj wideo


Piotr Buchman

Kosmiczne pieniądze ORLEN powinien dać pisiorom im ciągle mało a korytka uciekają Unia jest nie osiągalna zwłaszcza dla Kempy i Zalewskiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Szydło jako premier Polski nie wiedziała nawet, w którym roku weszliśmy do Unii ...
"Osiemdziesiąty... Przepraszam, dziewięćdziesiąty drugi... trzeci?" - ....podczas gdy chodzi o rok 2004. Pomyliła się o ponad 10 lat - jako premier Polski (!)
A propos Euro, pochwaliła się też wiedzą o euro. Wg niej zostało wprowadzone w 1995 (a rzeczywistości całe 7 lat później)... Jaki premier taka wiedza...


Kwalifikacje w sam raz, by do tej niedobrej Unii się pchać. Zwłaszcza, że dała się tam dobrze zapamiętać. Po wielkim sukcesie 1: 27.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.