Wątek dotyczący artykułu

Kibice przepytali Krzysztofa Kasprzaka. O Stali, sporcie, idolu

Krzysztof Kasprzak został kolejnym bohaterem cyklu "Q&A", w którym gorzowscy żużlowcy odpowiadają na pytania kibiców. Reprezentant Polski opowiedział m.in. o Cash Broker Stali i swoim idolu.

przeczytaj cały artykuł

ADAM gorzowskie DOLINKI

Haha.Widze,że mój koment poleciał.W takim razie napisze jeszcze raz.
O w morde! Jeszcze godzinę temu było tu 8 komentarzy,a zostały tylko 2 :))
Posty lecą hurtowo,No i ciekawe skąd tyle minusów przy komentach? Niezła grupa minusiarzy się zebrała :).No dawać minusować i zgłaszać :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAM gorzowskie DOLINKI

Nie wiem,czy z Lublina,ale widać wyraźnie,że kogoś artykuł o KK strasznie boli.No i tyle minusów w tak krótkim czasie? Hm bardzo to dziwne..Szkoda,że Syfy nie pokazują tych co minusują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Prawie pod wszystkimi artykułami jest to samo, mnie cały czas ktoś minusuje a zwróć uwagę na Speeda komentarze ile ma minusów. Siusiumajtki z Liblina pozakładali nowe konta i minusują oraz zgłaszają komentarze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.