Wątek dotyczący artykułu

Sebastian Szałachowski. Igraszki z diabłem

"Sebastian!" - wołał do mnie diabeł. Groził zemstą. Przerywał mszę. Krzyczał do żony: "Marta! Chcę ci coś powiedzieć". Były mistrz Polski w piłce nożnej Sebastian Szałachowski ma osobiste porachunki z szatanem. Po karierze zajął się egzorcyzmami.

przeczytaj cały artykuł

Katarzyna Czyżyk

Niby taki mundry(celowo) tu akurat w tym co piszesz masz rację ale co to znaczy nie płacę na łodstock WOŚP nie finansuje festiwalu przystanek Woodstock. Woodstock (5,5 mln) finansują sponsorzy znany producent piwa, internetowy portal aukcyjny, jedna z sieć telefonii komórkowej oraz jedna z największych w Polsce sieci supermarketów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nie chcę islamskich imigrantów w Polsce

Nie wiem kto daje kasę jeszcze na to deprawowanie młodzieży polskiej, ale Owsiak zawsze pokrętnie tłumaczył, że kasa idzie z odsetek z pieniędzy zebranych podczas akcji. Tak jakby pieniądz nie miał swojej wartości w czasie, przecież to czysta herezja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wioleta Kowalczyk

wszystko fajnie ale byli i sa Apostołowie i Bog ich wysyłał żeby glosili wiare i uzdrawiali ludzi poprzez nakladanie rąk i oczywiscie nic na sile nawet Bóg to mowil. I w czatachowie wlasnie Ojciec Daniel jest wspanialym kaplanem bardzo pieknie prowadzi msze nic nie musi robic a ludzie podczas jego kazania juz placza i sie nawracaja, wiec za nim sie oceni to warto samemu tego doświadczyc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.