Wątek dotyczący artykułu

Marek Bobakowski: Kubica na torze, polski Janusz już hejtuje (komentarz)

Kubica nie zdążył dobrze zagrzać fotela w bolidzie, a w sieci wylała się lawina hejtu. "Oddaj moje 80 milionów", "Jego czas już dawno minął", "Co za wstyd". Część internautów jest w żywiole. Skoro można dokopać rodakowi, to czemu nie skorzystać?

przeczytaj cały artykuł


kibiczg

paranoja, co za świat, jeszcze kilka tygodni temu byli zachwyceni, że po takiej kontuzji wrócił do sportu! No cóż sieć pozwala wyładować swoje frustracje. Nikt z tych co o Kubicy źle piszą nie ma jaj by stanąć z nim twarzą w twarz i jemu to powiedzieć, tutaj są anonimowi i mogą się wyżywiać. Współczuję takim ludziom jeżeli to czynią, zwykli sfrustrowani tchórze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Emiliano

Podobnie ma się sprawa z dziennikarzami. Kiedyś była "Kubicomania", co drugi artykuł o Kubicy. Na jaka strone nie wejdziesz, tam Kubica. Potem troche jeszcze pisali o wypadku. A potem pies z kulawą nogą się Robertem nie interesował. Raz na rok można było znaleźć artykuł o rehabilitacji, albo wzmiankę jak zajął jakies lepsze miejsce w rajdach. Teraz gdy wrócił, "kubicomania" wybuchła na nowo. Znowu co trzeci artykuł jest o Kubicy. Clickbaity, wyświetlanie reklam, pinionżki i te sprawy.... jak chociażby ten artykuł. Portale mogą więcej zarobić na "sprawnym" Robercie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pan Jot

Tylko, że to jest oczywiste i nie ma nic w tym złego. Googlowanie co z Kubicą i na jakim etapie rehabilitacji jest, nie jest tak ciekawe jak oglądać go w wyścigu. Normalne jest to, że ogląda się coś emocjonującego, wyścig, rywalizację i się w to wczuwa, bo to jest przyjemne, a jak ściga się Polak, to dodatkowo, oprócz pozytywnych emocji odczuwa się też dumę, utożsamia się z tą osobą. Wszystko jest na miejscu. Całkowicie normalnym jest, że jak ktoś jest widoczny i osiąga sukcesy, to ludzie piszą. Tak było, jest i będzie i to całkowicie normalne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.